Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik pillanatban dacol velem...

Egyik pillanatban dacol velem másikban meg megfelelne, mi ez?

Figyelt kérdés
Egy nagyon mély barátság volt köztünk egy sráccal, mielőtt barátnője lett, amivel sajnos megfakult ez a kapcsolat, és már nem tudtunk annyira személyes dolgokról beszélni egymással, kizárt kissé az életéből. Ez nekem nagyon rosszul esett, a barátnőjével meg sajnos nem jövök ki jól, munka miatt időnként van köztünk konfliktus, és furcsa de azt vettem észre, hogy ilyen esetekben ő mindig jobban keresi a tárasságom mint egyébként. mostanában azt vettem észre hogy a beszélgetéseink két szélsőséges módon tudnak működni, vagy dacol velem, nem jó a márka amit egyes termékekből használok, nem tetszik neki valami rajtam, nem finom üdítőt iszom, rossuzl végzem a munkám, vagy máskor pedig kifejezetten kiemeli mennyire egyetért velem, igazat ad amiben csak tud, és keresi a lehetőséget hogy rácsatlakozzon arra amiről beszélek. Köztes megoldás nincs, vagy megfelelni akar, vagy direktbe dacolni. Miért lehet ez?
2019. aug. 21. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor fickós hangulatban van, erősebb a megfelelni vágyás, kielégülten meg nagyobb az ego hatalma.
2019. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!