Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Találkozók utolsó pillanatban...

Találkozók utolsó pillanatban való lemondása, másnak is elege van már ebből?

Figyelt kérdés

10ből 8 találkozó amit megbeszélek az egyik barátommal vagy ismerősömmel erre a sorsa jut.

Egy ideig türelmes vagyok, hiszen tudom milyen az amikor a semmiből az embernek közbe jön valami halaszthatatlan, természetesen akkor nem verem ki a hisztit, DE!

Nem egyszer fordult az elő velem, hogy a megbeszélt időpont előtt fél órával közölték velem, hogy csúsztassuk el mert épp mással szeretne találkozni, vagy a kedvencem, mikor nem is ír vagy telefonál az illető egyszerűen nem jelenik meg, majd pár órával később ír, hogy bocsi de ez meg az közbejött stb...

Csak én tapasztalom ezt vagy veletek is előfordul ez a helyzet a mindennapjaitokban?

Ti hogy kezelitek az ilyesmit?



2018. márc. 11. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ismerősöm, aki a legtöbbször lemondta a találkozót, vagy el sem jött. Sokszor mérges voltam rá ez miatt, és persze nekem is rosszul esett. Persze, ha enni hívtam, mindig jött, akkor nem volt lemondás. Amikor jött, mindig jól éreztük magunkat, mindig jó volt a hangulat. Aztán elegem lett. Ha én ilyen fontos vagyok neki, ő miért legyen fontos nekem? Mikor én mentem, mindig vittem valamit. (kis nasi, bor, vagy üdítő ) ha ő jött, ő soha nem hozott. Szóval egy ideje nem keresem. Ha összefutunk valahol,ma is jót beszélgetünk, de ha nem, megvagyok nélküle.
2018. márc. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem kezelem, én nem barátkozok olyanokkal, akik ennyire semmibe vesznek. :) Javaslom, hogy te se tedd, és keress igazi barátokat vagy olyan ismerősöket, akik megbecsülnek.

Ahogy te is írtad, nyilván vannak halaszthatatlan esetek amikor vészhelyzet van és érthető, ha a másik egyszerűen nem ér rá - de nem tízből nyolcszor. Egyébként elég megalázó ha valaki az utolsó pillanatban koptatja le a másikat azért, mert épp lett jobb társasága is...

2018. márc. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A harmadik után megmondom neki, hogy számomra itt vége a "barátságnak".


Nem vagyok senki csicskása, meg nem várok senkire sem, ha ő nem akar velem találkozni, akkor nem kell. Pont.

2018. márc. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!