Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megvan lányok az az érzés...

Megvan lányok az az érzés mikor a baráti társaságotokba ti vagytok a csúnyák és ha bulizni mentek együtt? 😓

Figyelt kérdés
Egy idegen pasi odajön hozzátok és mindegyik barátnődre rányomul, kivéve rád, sőt úgy néz rád mint aki azt akarja kérdezni hogy"te mit keresel ilyen jó csajok között? "
2019. aug. 25. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem nekem nincs meg ez az érzés mert nincsenek rendes barátaim és mert nem járok bulizni mert nem is bírom az italt ...
2019. aug. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Nem, nincs meg.

Eleve nem nagyon szoktunk ilyen bulikba járni, másrészt általában rám (is) nyomul az idegen, ezért aztán menekülni kell. Utáljuk az ilyen alakokat.

2019. aug. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem, nincs meg. Nem járok bulizni
2019. aug. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Biztosan megtalálod majd azt a férfit akinek Te leszel az egyetlen nő az életében akiért bármit feláldozna.
2019. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Pasi vagyok, de az már feltűnt, higy szép lányok általában átlagosokkal, vagy az alattiakkal barátkoznak, vagy legalábbis azok társaságában mutatkoznak. Ez van.
2019. aug. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Keress új barátokat.
2019. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem, nincs meg mert egy hercegnő vagyok.
2019. aug. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem járok bulizni, de többször megtörtént már hogy barátnőimet leszólították az utcán, táborokban a fiúk önként odamentek khm..."barátkozni", engem meg általában levegőnek néztek. Nem sajnálom, nem is hinném, hogy jó barátok lennénk ilyen fiúkkal, de azért valahol mélyen picit birizgálja az egómat.
2019. aug. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nézz rájuk te is lenézően, mintha bármi esélyük is lenne felszedniük a barátnődet.

Nekem bevált.

2019. aug. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem követem be a kérdést szóval max privátba, de szerintem az ilyen bulizós lányok eleve inkább a ribiség és a kiöltözés miatt bűn rondák (lásd haspóló, pasizgatás, alkohol buli) Szerintem eleve ott a gond hogy ilyeneken jár az eszed, ha te is nyomulást akarsz meg ilyesmi akkor a korunkbeliek úgy is fent vannak minden szextárskeresőn, menj oda ennyi erővel.. Arról pedig nem is beszélve hogy az írásodból is látszik hogy neked is a külső számít a leg jobban.. Személy szerint undorodok az ilyen stílustól, én sem mennék oda ilyenekhez :D


18f

2019. aug. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!