Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyenek barátaim?

Hogyan legyenek barátaim?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülye kérdés de én tényleg nem tudok barátkozni másokkal. Hamarosan kezdődik az iskola és én nem ismerek senkit.. Voltam gólyatáborban de nem voltak sokan az osztályomból szóval inkább az évfolyamtársaimmal barátkoztam. Akik voltak azok is már alapból ismerték egymást valahonnan szóval nem is mertem odamenni hozzájuk. Félek hogy a suliban nem lesznek barátaim mert nagyon durván szorongok idegenek közelében. Ha csak úgy odamegyek valakihez nem fognak hülyének nézni? Csak az nyugtat engem hogy ha mégse lesznek barátaim majd talán az otthoni barátok (mivel másik városban van a gimi) és a tanulás lefoglal majd engem.

2019. aug. 25. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mi az érdeklődési köröd? Sport, gép, buli?
2019. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sooojom válasza:

hát abban hogy hogyan szerezz barátokat nem tudok segiteni,de ha odaméssz,nem hiszem hogy hülyének néznének.

legyél magad,csak fogd egy kicsit vissza magad.

18/f

2019. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Neked se lehet különbet mondani mint a 100 másik kérdezőnek aki előtted megkérdezte
2019. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!