Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jól tettem hogy feladtam hogy...

Jól tettem hogy feladtam hogy valaha is legyenek barátaim?

Figyelt kérdés

Soha nem voltak barátaim.Az összes barátom csak kihasznált.Ha hívtak valahova,azt is azért hogy legyen kit szivatni.Mindig beégettek a lányok elött is.Én mindig mentem,de ha nekem kellett valami,soha nem számíthattam senkire.Nagyon durva dolgokat megcsináltak velem.Többször megfogadtam hogy nem barátkozom velük többet,de mivek más nem volt,mindig megbocsátottam.De csak újabb csalódás lett a vége.

Lányokkal is próbálok ismerkedni de egyből elutasítanak.Facebookon is már 4-en letiltottak.

Mindig egy normális barátról álmodtam,akiben megbízhatok,de soha nem kaptam meg.2 éve megszakítottam ezekkel a kapcsolatot,azóta nincs egy barátom se és semmi szociális életem.

Netes barátaim voltak,innen a gyk-ról,de azok is mind itthagytak kivétel nélkül.Azt hittem legalább szánalomból barátkoznának velem ha megmomdom higy egy darab barátom sincs és egész nap nem szól hozzám senki,de nem.

Az ember alapvetően gonosz és szadista faj.Szerintem nem kéne emberekkel barátkozni.Ha vennék egy kutyát vagy egy macskát,sokkal jobban járnék mint bàrmilyen emberi kapcsolattal.



2018. aug. 9. 12:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetted jól. Attól még, hogy csak rossz tapasztalod van a barátkozás kapcsán, nem jelenti azt, hogy soha nem lesz egyetlen igaz barátod sem. Sokszor kell csalódni és újrapróbálni, bármiről is legyen szó, hogy megtaláld az igazit, ez a barátságra is vonatkozik. Nem vagy egyedül ezzel hidd el. Azt hittem, hogy én is találtam igaz barátokat, mind az általános suliból, mind a gimiből, de amikor bekerültem a gimibe, az általános sulis barátok már alig kerestek, most, hogy leérettségiztem, már egyáltalán nem keresnek évek/hónapok óta és már a gimis legjobb barátnőm is egyre inkább hanyagol, másokkal pedig alig vagy egyáltalán nem beszélgetek az osztályból. Viszont ezen az oldalon megismkerkedtem két lánnyal, akikkel egy karra (egyikükkel egy szakra is) fogok járni egy hónap múlva és úgy érzem, hogy a közös érdeklődés végre tényleg összehozott velük, felszabadult és laza a beszélgetés, a találkozás is, sokkal jobb, mint képzeltem. Szóval mindig jön majd egy új élethelyzet, amikor emberek/barátságok jönnek-mennek, néha a régieket el kell engednünk, ha azt látjuk, hogy már csak mi akarunk beletenni időt/energiát, felesleges erőltetni, csak mi leszünk egyre csalódottabbak. Fáj, de el kell engedni és mindig nyitottnak kell lenni az új ismeretségekre és reménykedni abban, hogy ezúttal ők is tesznek a barátságért, nemcsak mi.
2018. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Alain Delon ***** válasza:
Aztán kutyasétáltatás közben összebarátkoznál valakivel... Nekem is van olyan ismeretségem, ami onnan ered, hogy volt kutyám, sétáltatás közben összeismerkedtem velük és a komplett családdal baráti a viszony. Igaz, csak hébe-hóba utcán, boltban stb. találkozunk, mert azóta elköltöztünk, de a jó viszony megmaradt.
2018. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Leszarom kivel ismerkedtél össze.Én soha nem fogok senkivel összeismerkedni az emberek csak ártani akarnak nekem.Gyűlölöm az embereket
2018. aug. 9. 12:34
 4/33 A kérdező kommentje:
Engem nem egyszerűen csak itthagytak a barátaim,engem folyamatisan szivattak,vertek és lelkileg terrorizáltak
2018. aug. 9. 12:35
 5/33 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Engem is olyan emberek vettek körül, akinél minden ott volt, ott van, valakinek adta az egész karját, nekem meg annyit sem mint a körme alatt a piszok. Elment 11-12 év, de még mindig olyan ellenszenv, utálat, gyűlölet, rosszindulat van benne, bennük, hogy bámulja az embert azzal a tök buta fejével, hogy még mindig vagy, még mindig létezel :D Hát undorító, undorítóak.
2018. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha ennyire leszarod mások véleményét, akkor miért írsz ki kérdést? Mert ide is emberek írnak, tudod, és mivel te utálod az embereket, meg se hallgatod őket.
2018. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
86%

Tudod, fájni fog az igazság, de nem te utálod az embereket, hanem az emberek utálnak téged :)

Talán be kéne fejezni a lúzerkodást, meg ezt a gusztustalan negatív világnézetet, és akkor talán nem tiltanának, rühellnének az emberek. Esetleg megmozdulni, valami hobbit csinálni, úgy érdekesnek lenni? Könnyű a gép előtt vinnyogni, hogy nincs igazi barátod. Csak azért tenni is kell, mert nem potyognak az égből. Minden emberi kapcsolatnak két oldala van, senki nem akar egy rakás szerencsétlenséget maga mellé venni puszta jószívűségből.

2018. aug. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Utolsó egy idióta vagy..

Voltak barátaim de ezek folyamatosan,szivattak,csesztettek,megaláztak és vertek engem!A múltban 6 barátom is volt,dr mindenki csak bántott!

Miattuk letttem ilyen!

2018. aug. 9. 14:42
 9/33 A kérdező kommentje:
És igen,tényleg utálnak az emberek.Egész életemben én voltam az osztály lúzere,kiközösítettek általánosban,kiközösítettek a gimiben.Gimiben vertek is.Szalagavatón se táncolhattam,ballagási bulira se hívtak meg.De már az óvodában is piszkáltak
2018. aug. 9. 14:44
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

"Egész életemben én voltam az osztály lúzere,kiközösítettek általánosban,kiközösítettek a gimiben.Gimiben vertek is.Szalagavatón se táncolhattam,ballagási bulira se hívtak meg.De már az óvodában is piszkáltak."


Ez szóról szóra igaz rám is, csak engem általánosban is vertek. Mégsem lettem egy megkeseredett, frusztrált embergyűlölő és sikerült igazi, tartós, fantasztikus barátságokat építenem. Én nem kevés melóval, de túlléptem és lezártam életem azon szakaszát, de ha te inkább vergődsz a nyomorodban életed végéig akkor egészségedre, minden jogod megvan hozzá, csak aztán ne sírj, hogy magányos vagy.

2018. aug. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!