Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy felejtsek el egy régi...

Hogy felejtsek el egy régi barátságot?

Figyelt kérdés

Bölcsis korunktól kezdve elválaszthatatlanok voltunk mi hárman. Ők ikrek egyébként. Anyukáink is legjobb barátnők voltak, szuper volt minden. Egy iskolába is jártunk általánosba, aztán elkopott a dolog. Most vagyunk végzősök a gimiben. Nagyon-nagyon hiányoznak még mindig, soha nem voltak azóta se ilyen jó barátaim.

Annyi közös emlékem van velük, szinte testvérekként szerettük egymást... Hosszú évekig😞 Nagyon szomorú vagyok, nem tudom feldolgozni a dolgot, hogy vége és már nem lenne ugyanaz.



2019. aug. 25. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az oka annak hogy véget ért?
2019. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az ikrek közül az egyikkel voltam jobb viszonyban, és minden reggel átjött suli előtt (2 percre laktam onnan). Egyik reggel viszont hiába vártam, nem jött, az sms-re nem reagált. 7:59-ig vártam, hátha jön. A teremben pedig, mikor beértem már azzal kellett szembesülnöm, hogy átnéz rajtam, nem szól hozzám... Így történt😞
2019. aug. 25. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk menj oda és kérdezd meg hogy miért csinálja? Nem elfelejteni kéne hanem megmenteni a barátságot ha olyan fontos. Ha ez nem megy akkor visszatérünk rá jó?
2019. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De már annyi év eltelt, én meg inkább meghunyászkodtam ahelyett, hogy beszéltem volna velük. És mégis, 4 év eltelt... Ez rengeteg idő, nem?
2019. aug. 25. 21:57
 5/8 anonim ***** válasza:
De, az! És fura hogy csak így eltűntetek egymás életéből. Akkor is írj nekik hogy miújság, rég beszéltetek meg ilyen alap dolgokat. Hátha megtudod a miértjét és vagy ujra elkezdtek beszélgetni (ami már nem lesz olyan mint régen, meg a legjobb barátnő dologból már talán kinőttetek) ha meg nem folytatjátok legalább megtudod az igazat és könnyebben túlteszed magad rajta. És bocs hogy ezt az ujrakezdés dolgot erőltetem, de ha annyira fontos volt akkor megkéne próbálni
2019. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazad lehet... Tegnap beszéltem az egyikükkel, és fogunk találkozni hamarosan. Remélem, visszatalálunk kicsit egymás életébe.

Köszi a tanácsokat❤️

2019. aug. 26. 12:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert, majd írj egyszer ha vannak fejlemények :)
2019. aug. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenképpen!😊
2019. aug. 26. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!