Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Régi barátságot hogyan lehetne...

Régi barátságot hogyan lehetne újra megerősíteni?

Figyelt kérdés

Általános iskola 1. osztályában barátkoztam össze a barátnőmmel, nagyon jó barátnők voltunk, olyan igazi "fogadott testvérek". Aztán 8. után megszakadt a barátságunk tisztázatlan okok miatt. Ő úgy emlékszik egy veszekedés során én küldtem el őt, én pedig arra emlékszem, hogy ő küldött el engem mert inkább barátkozott 2 másik lánnyal (nevet is tudtam mondani). Na mindegy, nem ez a lényeg.


Eltelt kb 6 év és a sors újra összehozott minket. Én nagyon örültem neki, nagyon boldog voltam, mert újra azt éreztem, hogy megint azok a barátnők vagyunk, akik 13 évesen hajnalig pizzáztak, filmeket néztek és pukkadásig nevettek a saját hülyéskedéseiken :) Kb 3x találkoztunk és nagyon jó volt! Viszont részéről éreztem némi aggályt, bár élőben szuperül elvagyunk, amikor facebookon csetelünk érzem rajta, hogy még mindig benne van, ami 6 éve történt. Néha olyan "jégkirálynő" stílusban ír, szerintem bizalmatlanság miatt, de lehet tévedek.


Hogyan erősíthetném meg a barátságunkat? Hogyan osszam be az időmet, hogy legyen időm a barátnőmre, a munkámra, a páromra, és magamra is? Ti hogyan csináljátok?


23/N


2014. szept. 4. 22:21
 1/1 papagenou ***** válasza:

próbálj beszélni vele erről - akkor is, ha már megtetted, hozz fel amit csak tudsz belőle - s ha csak nem működik a dolog, akkor nem erőltetném, eltenném magamban az emlékét és mosolyogva néznék vissza rá. van, akit el kell engedni.

de a komoly beszélgetés néha segít - már, ha van kivel, mert ha nem hajlandó belemenni, akkor mindegy is..

2014. szept. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!