Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kell régi barátságot...

Hogyan kell régi barátságot újra feléleszteni?

Figyelt kérdés

Van egy jó barátom, akivel kb. 2 éve ismerjük egymást, korábban havonta 2-3-szor beszélgettünk, de az utóbbi negyedévben nem írtunk egymásnak semmit.

Nagyon hiányzik.


Most írtam neki, hogy boldog új évet, meg minden. De hogy mondjam el neki, hogy vevő lennék a társaságára nagyobb kiszerelésben is?


A bibi az, hogy én meleg vagyok, amit lehet, hogy még nem tud. (Mindketten fiúk vagyunk.) Viszont nem akarom, hogy ha esetleg ő heteró (ami nem biztos) akkor ezt "olyan" közeledésnek élje meg.



2018. jan. 1. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Hozd fel a melegség témát, hogy mit gondol róla. Ebből kiderítheted hogy az-e vagy sem. Ezzel elindítod a beszélgetést, a többi meg jön. Viszont ha heteró, akkor vigyázz, nehogy beleszeress mert akkor szívás van.
2018. jan. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp megér egy próbát írj neki. Nekem is van egy olyan barátnőm, aki már három hónapja nem válaszol, előtte is félévben egyszer beszéltünk, egy évben egyszer találkoztunk. Állandóan én írtam, de nem válaszolt semmire. Most már nem kívántam boldog újévet, nekem is van büszkeségem, nem csak nekem kéne ápolni a barátságot. Kívánom, hogy te több szerencsével járj. Minden jót.
2018. jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!