Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Senkim nincs, képtelen vagyok...

Senkim nincs, képtelen vagyok barátokat szerezni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha azt hiszem, hogy valaki most már végre a barátom ls bízhatok benne, az lesz a következő lépése, hogy elhagy.


Nem bírom már a magányt, lassan már csak meghalni szeretnék.


22


2019. aug. 28. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Én 38 vagyok. A régi barátok, ismerősök nagy ívben lesz@rnak. Tudom miről beszélsz.
2019. aug. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Manapság már mindenki csak felületesen tart kapcsolatokat. Kihasználáson alapulnak. Mindenki önállósul ebben a korban és nem tartanak igényt mélyebb kapcsolatokra. Nem a te hibád maximum csak egy része a te hibád de nem az egész.
2019. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem vigasztal az sem, ha nem az én hibám. De valószínűleg mégis velem van a baj, mert másoknak vannak barátaik.
2019. aug. 28. 15:09
 4/12 anonim ***** válasza:
Figyelj ha egy picit is értesz az emberek nyelvén akkor akárhol találsz maradnak barátot.Nem fontos hogy megbíz benne elég ha valakivel néha tudsz beszélni akár egy kocsmába vagy valahol. Ne bízz meg benne csak ha már ott tarrt a kapcsolatotok elég ha magadban bízol. Ja meg ha ennyire magányos vagy akkor mi értelme lenne meghalnod? Mármint ezzel magadnak bizonyitasz hogy gyenge vagy de ha egyedül vagy akkor a hírportálon kiűl senkit se fog érdekelni.
2019. aug. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az sem érdekel senkit, hogy élek. Ha meghalnék, legalább nem fájna ennyire a magány.
2019. aug. 28. 15:31
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Értem és ahelyett hogy itt siránkozol miértnem forditod ezt az időt barátok szerzésére. Vagy dolgozol egyáltalán? A munkahelyen biztos szereznél ugymond barátokat.
2019. aug. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En is igy erzem sokszor, az egyetlen baratom is elarult es most nagyon egyedul maradtam. De igazabol nelkule is meg tudok csinalni mindent, amit eddig. Masban keresem a boldogsagot, a sikert. Talan epp ez visz most elore...
2019. aug. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Dolgozom, de a gyárban rajtam kívül szinte mind csak 40 felettiek vannak. Nem igazán van közös témánk.
2019. aug. 28. 15:56
 9/12 anonim ***** válasza:
És amúgy fiú vagy lány vagy?
2019. aug. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Számít ez?
2019. aug. 28. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!