Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék barátokat találni?

Hol tudnék barátokat találni?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok és csak pasikkal akarok barátkozni. A 30-as korosztály érdekel jobban velük valahogy jól kijövök és nem nem a szex miatt. Leszedtem ezt a tinder hülyeséget de egy 15 perc múlva töröltem is.
2019. szept. 1. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Pl autós rendezvények.

A többség bőven 30 körül jár már mire megengedhet magának egy komolyabb, egyedi autót. Mivel ez a hobbi rendesen viszi a pénzt, nagy az esély a függetlenekre (nem miattad, hanem a párja féltékenysége miatt, érted)

Vagy makettezés pl. tipikus férfi hobbi szintén...

2019. szept. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Interpals, facebookos csoportok
2019. szept. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fb csoportokba próbáltam ott bocsi a kifejezésért de minden retek bejelöl meg írjál. Kösz azokat kihagynám.
2019. szept. 1. 09:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Írhatsz itt is, hogy ha szeretnél. :) 22/F
2019. szept. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen,nehéz,mivel sokan mindjárt többet akarnak,mint amennyit te,szóval a netet nem is ajánlom,mint barátszerzési lehetőséget.

Szerintem,ha van normális férfi ismerősöd/barátod,akkor esetleg rajta leresztül tudnál új embereket megismerni;talán ez lenne most a legjárhatóbb út.

Viszont,ha nincs ilyen,akkor esetleg kezd bele valami fiúsabb hobbiba,amit közösségben lehet csinálni,gondolok itt akár valami sportolási lehetőségre.

2019. szept. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*kezdj

#5

2019. szept. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg tudlak érteni. A nők barátnak csapnivalók.
2019. szept. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!