Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, hogy legyenek...

Mit csináljak, hogy legyenek fiú barátaim?

Figyelt kérdés
Azok a lányok akiknek vannak, hogy csinálják? Ha én fiúkkal akarok barátkozni, ők mindig többet akarnak. Pedig látok nagyon szép lányokat is fiú haverokkal, tehát nem értem. Én nem közeledem hozzájuk, mindenkivel az elejétől fogva baráti vagyok. Mit rontok el, vagy mit kellene csinálnom? Soha nem voltak fiú haverjaim. Pasim se, de azt nem is akarok még.
2019. szept. 5. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van párom, így szóba se jöhet barátságnál több. Ha szeretnéd, megpróbálhatjuk :)
2019. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit sem rontottál el. Szerintem minden lánynak szüksége lenne egy fiú barátra, mert rettentő sokat tanulhatunk tőlük. Nem gondolom, hogy a szabadságnak van neme, viszont a fiú barátaim szabadítottak fel a társadalmi elvárások alól. Azzal, hogy barátjukká fogadtak, azzal, hogy egyenlő félként elfogadnak. Ez csak úgy kialakult.
2019. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Legyél csúnya, de ne nagyon. Szexi lányoknak nincsenek fiú barátaik, csak fiúk, akik körülöttük vannak, hátha egyszer alkalom nyílik valami többre is. Barátság címszó alatt mennek a pici bókok és a nagy hazugságok arról, hogy te milyen más vagy, mint a többi nyafka liba, akikkel nem lehet ilyen jókat dumálni, meg persze a kis “de hülye a pasid, ha nekem ilyen csajom lenne én a tenyeremen hordoznám”- jellegű célozgatások. És persze a várakozás, hogy mikor hív fel ittasan, kiborulva, hogy aznap este nem akar egyedül menni, azonnal menjek át... Nagyon amorf nőkkel meg kínos mutatkozni. Szóval legyél nőietlen, picit sem vonzó, akkor és csakis akkor fognak barátkozni veled hátsó szándék nélkül a férfiak.
2019. szept. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy??
2019. szept. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!