Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem keres?

Miért nem keres?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom kb. 1 hónapja. A munkahelyemen ismertem meg, nem rég jött a céghez.

Nagyon nagyon durván egyezünk, ugyanazokat szeretjük, egy az ízlésünk. Mind a ketten nagyon meglepődtünk ezeken.

Nekem már lassan 6 éve van párkapcsolatom ezt ő is tudja, tiszteletbe tartja.

Nagyon jóban voltunk addig amíg egyszer csak eltünt , nem keres egyáltalán. Előtte rengeteget beszélgettünk, telefonon is volt olyan ,hogy 1-2 órát.

Megmondom őszintén eléggé hiányzik...

Eléggé büszke személyiség vagyok, és mindig úgy voltam ,hogy a fiú keresse a lányt nem pedig fordítva, ezt egyszer neki is említettem , ő is egyetértett. De annyira idegesít a dolog , nem tudom mi a sz@r baja van.

Pár nap múlva találkozunk és mikor még jóban voltunk vettem neki ajándékot de fogalmam sincs , hogy oda adjam e neki.

Nem tudom hanyadán álljunk. Most akkor ráírjak és megkérdezzem?

Tudni kell róla, hogy elég rossz családban nőtt fel, tipikus a ‘ pénz nem boldogít’ eset .Az apja mai napig borzalmasan bánik vele. Legtöbbször az ő élete volt a téma, ha azt akarta, hogy valaki meghallgassa akkor felhívott én pedig próbáltam felvidítani.

Azon gondolkozom, hogy csak erre voltam neki jó? Egy lelki szemetesládának?

Egyszer mondtam neki , hogy rosszul esne ha csak ez lennék neki holott én barátként tekintek rá.

És az volt a válasza, hogy inkább egymás érzelmi egyensúlyát tartjuk fent.

MIVAN?

Nem tudom mit csináljak? Írjak vagy ne írjak? Engedjem el és tisztázzam le vele?

Én 23L, ő 21F

Köszönöm!:)



2019. szept. 6. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
szerelmes?! meg akik rossz csaladbol jottek azoknak rlofordulnak az ilyen hangulatingadozasok. ne legy buszke, ez nem parkapcsolat... ha abbaratod akkor egyenlonfelek vagytok (parkapcsolatba is) es nyugodtan te is lephetsz. szoval eleve hulyeseg, hogy inkabb ide irsz olyanoknak akik meg hirbok sem isnerik a palit ahelyett, hogy inkabb vele beszelned meg es felkeresned ..
2019. szept. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 honapja a barátod, es ajándékokat veszel neki, meg 1-2 órákat beszelgettek telefonod? Ugy hogy kozben baratod van? Jezusom. Nem tartozik neked semmivel ennyi idő utan, meg hogy ő keressen téged. Nem a pasi jelölted akivel randizgatni jársz, nem? Akkor leakadhatnal rola. Egy hónap nem is igazi barátság még, max haver. Az hogy ő kiteritette az eletet neked, hat ilyen a személyisége, nem neked köszönhető. Egy hónap ismétlem, nem sok idő, lehet nem kellesz neki, mint barát. Írj rá, ha ugy gondolod, de nem hiszem hogy számonkérni bármit van jogod. En mondjuk pasikent megijednek toled ha 1 honap múlva mar ilyen bizalmas kapcsolatot csinalnank, hosszú beszélgetések, ajandekok. Ez nem barátságnak tűnik.
2019. szept. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy elmondta neked az életét, még nem a barátod, mondani meg ugye mindent lehet.

Egy hónapja ismered, és már ennyire a hatása alatt vagy?

Nem tudom, ha én lennék a pasid, rosszul esne, hogy órákig más pasival dumálsz. Szerintem szerelmes vagy belé, és lehet, hogy emiatt többet gondolsz bele ebbe az egészbe. Ha érzel még tiszteletet a párod iránt, vagy lezárod ezt az abnormális fellángolást, vagy szakítasz vele, és futsz a kis árvád után. De a kettő együtt nem megy...

2019. szept. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ajaj, álljunk már meg egy kicsit!!! :D

A barátom tud róla, neki is van lány baratja ugyanugy, teljesen megbizunk egymasban , nem hiaba vagyunk egyutt ennyi ideje :D

Nekem nincs egy lany baratom se, valahogy nem jovok ki a lanyokkal , plusz rossz tapasztalatok.

Nem nem vagyok szerelmes bele!! :D jezus

Az ajandekot meg ne ugy ertsetek hogy tobb 10 ezer ftos :D

Nyaralni voltam es vettem neki egy karkotot, huha:D

Baratom szerint lelkiszemetesladanak hasznalt, de azt mondta ha ugy erzem keressem fel.

Igen beszeltunk tobb ora hosszakat de volt olyan is hogy a baratom is ott volt velem es egyutt probaltunk neki tanacsot adni.

Es igen azert foglalkoztat ennyire mert tenyleg nagyon joban lettunk es IGEN ennyi ido alatt. Miert ne lehetne lehetseges ez? Nem ertem. Valakik ennyi ido alatt osszejonnek es osszekoltoznek? Akkor az nem gyors? :)

2019. szept. 6. 12:03
 5/6 anonim ***** válasza:
En nokent nem ertem ezt az “o a fiu,keresse ő a lányt dolgot”. Ha baratok vagytok akkor nem jatszik ez a dolog mert nem randira gyurtok. Amugy meg ha azt mondtad neki h baratnak tartod es o azt valaszolta h “inkabb egymas erzelmi egyensulyat tartjuk fenn” akkor egyertelmu a lelkiszemetesláda státusz. Szerintem
2019. szept. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ő már rájött, amire te még nem; Evolúció bácsi nem azért választotta külön a nemeket, hogy barátkozzanak egymással...
2019. szept. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!