Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek miert viselkednek...

Szerintetek miert viselkednek igy velem? Nemtudom meddig birom meg.

Figyelt kérdés
Van 2 lany akivel nagyon joba voltam, mindent tudtak rolam de egy semmiseg miatt(nem mentem el bulizni veluk egy nap mert nem voltam jol) megharagudtak ram. Ezutan en nem mentem nyalizni, mert nem tartottam fontosnak az okot amiert haragszanak. Odaig fajult, hogy elmondtak mindennek az osztalyban, par embert ellenem uszitottak, lejarnak es utalnak. Az is utal es lejar akinek semmi oka ra mert egy rossz szot nemszoltam. Van olyan lany aki azert nemszol hozzam, hogy a tobbiek ne szoljak meg ot. Hozzatennem 19 evesek vagyunk, azthinnem ebben a korban mar nincs ilyen felfogas de sajnos tevedtem. Nagyon rosszul erint, hogy a hatam mogott igy lejarnak es sok ember ok nelkul nez le. Tenyleg egyeb okot nemtudok mondani, mint hogy miutan megsertodtek ram en nem nyitottam felejuk mert azthittem nemkomoly es gondolom ezen megsertodtek, hogy egy masik lannyal beszeltem sokat. Ezta szorongast mar nembirom, feszulten elek. 8honap van csak es tobbet nemlatom oket, de ez a 8honap egy orokkevalosagnak tunik. Neha mar otthagynam ezt a sulit de ez az ido mar nem sok. Mit javasoltok? Mit tanacsoltok? Kerlek segitsetek mert kikeszulok a sok rosszindulattol. :(19/l

2019. szept. 6. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig hagyod.
2019. szept. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudom nehéz,de ne érdekeljen.Lássák, hogy meg vagy nélkülük is és egyáltalan nem erdekel teged hogy mit mondanak rolad.
2019. szept. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Olvastad az Abigélt? Ha nem akkor itt az ideje: Szabó Magda könyve
2019. szept. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!