Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 40 felett hogyan, hol barátkoz...

40 felett hogyan, hol barátkozzon egy fiatalos, de egyáltalán nem bulizós férfi, akinek nincs semmilyen társasága?

Figyelt kérdés

2019. szept. 7. 23:45
 1/5 Fish1 ***** válasza:
Hobbival kapcsolatos rendezvények, tanfolyamok? Én szereztem már így barátokat, társat is. Ha megint jön olyan időszak, hogy teljesen egyedül leszek, akkor megint hasonló vonalon fogok elindulni. Keresés nélkül netről is lettek már barátaim, spontán kialakult írásbeli beszélgetésekből.
2019. szept. 8. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Barnabas333 ***** válasza:

Kiket keresel? Sörözés, darts, sport, olvasás, kártya ..stb?

Merre élsz? 42 F

2019. szept. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Budapesten élek. Beszélgetős, hobbihoz, stb. programokhoz.
2019. szept. 11. 10:45
 4/5 Barnabas333 ***** válasza:
Ha gondolod írj, de mivel családom van, kb. 2 havonta 1x érek rá...
2019. szept. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Darts az a halálom!!! :D Tapasztalatból mondom, hogy előbb találom el a mögöttem lévő, felém forduló ember fenekét, a táblát, sőt annak falát, szóval ez nekem a sporttársamnak se lenne jó élmény. Kártyázni nem tudok, de nem zárkózom el, de lehet, hogy egy idő után unalmassá válik a számomra, de biztos, hogy van egy halom társasjáték, akár kártyás is, amit jó társaságban élveznék.

Vessetek meg, de szeretem a társasági puzzlezést is. Biliárdban snookerben totál béna vagyok de igaz egyszer-kétszer kipróbáltam húsz évvel ezelőtt, de azt legalább kicsit érdekesnek találom, viszont lassú vagyok. Pingpongozni sem igazán tudok, de azért azt is szívesen játszok egy darabig.

Érdekel a filmezés, (alkotás, vágás, stb.) irodalom, meg még nem is tudom mi minden.Szeretem a zenét, de nincs nagyon pénzem koncertekre járni. Érdekel az önismeret. Szeretnék új dolgokat kipróbálni, tanulni. pl. barkácsoláshoz, horgászászáshoz stb. semmit nem konyítok, de szívesen belekóstolnék. Ha valakinek ilyen hobbija van, és szereti a társaságot, az számomra király.

Most kiírtam magam. Nem a konkrét haver, barátkeresés szándékával tettem fel itt a kérdést, de nem zárkózom el az ötlettől.

Akinek felkeltettem az érdeklődését, azt kérem szépen, hogy legalább pár sort írjon magáról.

Köszi.

2019. szept. 11. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!