Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim az iskolába...

Nincsenek barátaim az iskolában. Ti hol máshol próbálkoztok a szerzésükkel? 18/F

Figyelt kérdés

Legtöbb osztálytársam lusta, értékrend nélküli, megbízhatatlan alkoholista. Félre ne értsetek, én nem tartom magam valami istennek, de azért vannak dolgok, amiket elvár az ember egy baráttól.


Műszaki iskolába járok, így sajnos elég kevés csaj jár hozzánk, így a lány barát/barátnő szerzés is meglehetősen lehetetlen a suliban.


Szakkörök nincsenek.


Próbálkoztam egy társasjátékos klubnál, de oda is már barát-duók mennek játszani, a tagok nem igazán ismerik egymást. Mivel nincs kit elhívnom így ez is kiesett.


Jobban kedvelem a csendesebb helyeket kevesebb emberrel, így a koncertek annyira nem jönnek be. Introvertáltnak vallom magam. Nincs gondom az önbizalmammal, egyszerűen csak szeretem a csendesebb elfoglaltságokat.


Gyakori népe! Ti hol próbálkoztok új emberek megismerésével, barátszerzéssel iskolán kívül?


18/F



2019. jún. 30. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Őszintén szólva, lehet hogy gáz, de én eddig csak itt próbálkoztam. :D Sajnos sulin kívül nem járok sehova, ezért nem igazán van alkalmam ismerkedni. 18/L
2019. jún. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
Nekem sem voltak az iskolámban, mindet ilyen hobbis helyen szedtem össze mint pl. énekkar, színjátszókör, balettóra, művészeti suli, íjászat, állatmenhely stb. Szóval ha van hobbid, akkor járj azokkal kapcsolatos programokra és valószínűleg találsz szimpatikus embereket. De én pl. diákmelón is sok jó ismerősre tettem szert. Vagy vannak ilyen szervezett túrák, ott is össze lehet akadni jó fejekkel és közben kirándulsz is.
2019. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sport, hobbi
2019. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkozom, írj ha gondolod.
2019. júl. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha dolgozol munkahelyen simán lehet. Egy csomó barátom lett onnan.

Jártam önvédelem oktatásra. Csoportos és egyéni óráim is voltak. A csoportos óra alatt sok mindenkit megismerhetsz.


Rendezvények vagy hasonlók. Nem kell feltétlenül bulinak vagy koncertnek lennie.

Nálunk a városban pl minden hónapban (ha jól emlékszem) van egy könyvklub szerű dolog az egyik könyvesboltban ahol a kiválasztott majd mindeki által elolvasott könyvet vitatják meg.

Sztem itt is lehet pl beszélgetni.


De ha minden kötél szakad ott az internet. Akár párkeresés szempontjából(nem részletezem, számos módja van) vagy barátkozás pl facebook csoportok akár direkt ilyen célú oldalak/csoportok vagy az érdeklődési körödnek megfelelő csoportokba való belépés.


Stb sorolhatnám napestig. Légy kreatív;)

2019. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én osztálytársaim is ilyenek, ezért nem sok barátom van a suliból. Itt is lehet új emberekkel megismerkedni, itt vagyok én, nekem is írhatsz!:) 19/L
2019. júl. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!