Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a helyes reakció, ha egy...

Mi a helyes reakció, ha egy beszélgetés közben előkerül a telefon és elkezdik nyomkodni?

Figyelt kérdés

Beszélgetünk normálisan, erre csilingel a telefon, és a másik beszopódik a telefonjába, nekiáll írogatni. A beszélgetés alatt akár többször is. Majd olyan, mintha utána elfelejtette volna, hogy hol tartottunk, elkezdi mutogatni a képet amit küldtek, vagy elmeséli mit írtak neki.

Kicsit azt érzem ilyenkor, hogy unalmas vagyok. Vagy néha legszívesebben fognám a telefonját és kihajítanám az ablakon, vagy azt gondolom felállok és hazamegyek. Már többször kértem, hogy figyeljen rám.

Szerintetek ilyenkor mi a helyes reakció?


2019. szept. 8. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Jól érzem hogy ezeket a telefonos facebookos kérdéseket ugyanaz az ember tölti fel?
2019. szept. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, én is olvastam az előzőt, más valaki vagyok. Abból a kérdésből jött az enyém is :)
2019. szept. 8. 16:22
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Szólj rá nyomkodás közben, hogy hahó, beszélgetünk! Ha nem segít, hagyd ott. Majd észreveszi magát. Ha nem, akkor meg úgy járt.
2019. szept. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Az én egyik barátnőm is ezt csinálja 22 évesen is, akkor is ha többen vagyunk körülötte. Nem is kell, hogy jelezzen a telefon automatikusan nézegeti és panaszkodik, hogy nem írnak, az annyira nem zavarja, hogy mi szemben ülünk vele. :/

Helyes reakció jó kérdés, de általában mi is ezekre szoktunk gondolni. Ha ilyen unalmasak vagyunk akkor akár el is mehetnénk és beszélgetnénk csak ketten.

2019. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Én biztos ott hagynam az ilyenkor.
2019. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
*az ilyen embert
2019. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy jel arra, hogy nem érdekled.

Nem az, hogy unalmas lennél, hanem csak vele nem illesz össze, nincs közös témátok. Számára unalmas vagy, de más számára nem feltétlenül.

2019. szept. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát sztem. le kell köpni a másikat.
2019. szept. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy unalmas, ilyen a függőség.
2019. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!