Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek a legjobb barátnőm...

Mit tegyek a legjobb barátnőm nem támogatja a párkapcsolatomat? Sőt annyira nem, hogy ultimátumot is ad és oda jutottam, hogy nem mondok el inkább semmit neki. Vagy csak burkoltan.

Figyelt kérdés
Engem akar “óvni” de nem támogat ami nagyon rosszul esik, akkor pillanatnyilag nem mond semmit de eltelik pár nap és közömbös lesz velem, valamint megoróbál “kioktatni”.Persze én szét választom a kapcsolatot tőle de ő úgy sem akarja elfogadni. Mindig veszekedés lesz belőle mert elmondása szerint magamnak csinálok rosszat. Egyszerűen nem akarja elfogadni, hogy nekem ez így jó, sokszor beszéltem már vele de hiába. Nem akarom elveszíteni őt mert fontos számomra nagyon de a kapcsolatot sem akarom felhagyni ez miatt.

2019. szept. 9. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonló élményem, eléggé feszült volt akkor a légkör közöttünk az egyik legjobb barátnőmmel, sőt egy idő után nem is beszéltünk annyit. Rosszul esett, hogy nem osztozik az örömömön, nem támogat, meg sem hallgat. Eltávolodtunk, a bizalmam megingott az irányába, nem osztottam meg más dolgokat sem vele. Utólag visszagondolva igaza volt, mert nem maradtam együtt a sráccal, ezután pedig a kapcsolatunk a barátnőmmel helyreállt, viszont bennem ez még mindig egy kis tüske. Próbáld meg nem a képébe nyomni az örömöd, sok barát erre is allergiás, tegyél apró utalásokat a párod pozitív tulajdonságaira. Ha ezután is falba ütközöl és elutasít, ne erőltesd, idővel kiderül milyen fontos is a másik ember.
2019. szept. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet, hogy csak irigy, de lehet, hogy jól látja a dolgokat. Sajnos ez velem is megtörtént, tönkre is mentek a barátságok emiatt. Pedig végső soron igaz volt minden, amit mondtak, csak én akkor a rózsaszín köd mögül nem láttam, vagy csak nem akartam látni. Szóval lehet, hogy veled is ez van, akkor meg hiába mond bárki bármit, te nem fogod látni, hogy igazuk van. De azért egyszer ülj le, és próbáld külső szemmel, reálisan látni a kapcsolatod. Miért nem támogat a barátnőd? Van konkrét oka?
2019. szept. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!