Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elfelejtettem egy barátom...

Elfelejtettem egy barátom szülinapját. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Múlt héten még fel is írtam magamnak, el ne felejtsem, hogy szombaton lesz. (Nagyon rossz vagyok dàtumok megjegyzésében, de ez nem mentség tudom) Aztán nem voltam itthon hétvégén, vele meg lassan egy hete nem beszéltem. A facebookot telefonon használom böngészőben, és ott nem szokta mutatni nekem valamiért a szülinapokat. Még a hírfolyamban sem hozta, hogy felköszöntötték. Most este valahogy eszembe jutott a 13-a. Borzasztóan szégyellem magam. Ma már nagyon kínos lenne írni neki, főleg hozzátenni, hogy utólag, vagy bocsi elfelejtettem. Mit csináljak?? Tegyek úgy mintha semmi nem történt volna, vagy mondjam meg az igazat?

N


2019. ápr. 16. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legjobb, ha leírod neki ugyan ezt, amit ide. Őszinte, és valahol aranyos is. Szerintem értékelni fogja.
2019. ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én ebben semmi aranyosat nem látok. :( Akkora szégyen ez. Jóban vagyunk évek óta. Egy sort írhattam volna neki.
2019. ápr. 16. 21:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb, ha ezt így leírod neki, mintha nem írnál semmit. Ez a két opció van.
2019. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Mindenképp ird le neki amit ide is irtal.Idén az enyemet is elfelejtette a baratnom vagyis nem köszöntött fel és nem is mondott utana semmit hogy elfelejtette volna.Így most meg mindig nem tudom hogy szimplan elfelejtette vagy csak sz**t ra hogy irjon.
2019. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Én költenék egy dalt, felhívnám telefonon, és beénekelném neki. Pl ilyesmit:

Boldog-boldog-boldog NEMSZÜLETÉSNAPOT!

Kívánom, hogy jövőre, egy új aggyal gazdagoooodjak és felköszöntselek a szülinapodooooon!

Persze jó hamisan és a végét hadarva, aztán bocsánatot kérnék, és elmondanám, hogy lyukas az agyam és remélem megbocsájt!


A jövőre tekintettel pedig állítsd be a telefonodban, hogy adott napon jelezzen. Akár már most is beállíthatod évente ismétlődőre.

2019. ápr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem tragédia. Normális ember ezen nem húzza fel az orrát komolyan. Bocsánatot kérsz, ő meg elfogadja, barátok között ez így megy.
2019. ápr. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. ápr. 17. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!