Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt olyan, aki az egyetemé...

Van itt olyan, aki az egyetemén abszolút nem szerzett barátokat?

Figyelt kérdés
Nem volt rossz évekig így járni be? Vagy már nem is érdekelt titeket, voltak máshonnan barátaitok?
2019. szept. 10. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem érdekelt, voltak máshonnan. Neten ismertem meg őket, még egyetem előtt, de volt akit alatta.
2019. szept. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen
2019. szept. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

o/

Nem érdekelt, önként olvastam inkább könyvet a sarokban, amíg a többiek dumáltak. Nem volt rossz, nyugis volt. Pont elég interakciót jelentettek az időnként kötelező csoportprojektek...

2019. szept. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, az egyetem tök nagy csalódás volt ebből a szempontból. Én nagyon vártam, hogy sok új és értékes ismeretségre tehessek szert, de semmi nem lett belőle. 1 haverom van és ennyi. Pedig nagyon vágytam az új barátokra.
2019. szept. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!