Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tanulhatnék meg férfias...

Hogyan tanulhatnék meg férfiasan beszélni?

Figyelt kérdés
Gondban vagyok ezzel. Anyám nevelt fel, nem volt férfi a családban, túl udvariasnak lettem nevelve. Így problémám van ha férfiasan kell beszélni, hülyéskedni. Fodrásznál, autószerelőnél, ha szakit hívok a házhoz, mindig gond van belőle. Egyrészt nem értem őket, mikor viccelnek és mikor nem, sokszor azt hiszem megsértenek pedig nem. Egyáltalán nem tudok “szevasz haver” stílusban beszélgetni, pedig sokszor irigylem a fodrászatban milyen nagy szövegek mennek. Én általában nem szólalok meg inkább, nehogy cikis helyzetbe hozzam magamat.
2019. szept. 11. 14:40
 1/4 anonim válasza:
2019. szept. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Mondjuk nem tudom te milyen fodrászhoz jársz, de ami az enyémnél van az pontosan a férfias beszéd ellentéte. Non-stop női trécselés.:D
2019. szept. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már részem nőuralomban. Én teljes családban nőttem fel, viszont inkább anyám hordja a gatyát, sokkal inkább domináns személyiség mint apám. Gyerekkoromban folyton le lettem ugatva anyám(és nagymamám) által, ha káromkodtam, asztalra csaptam idegemben vagy szimplán csak nagy hangerővel beszéltem mert beleéltem magam a témába.

Ennek ellenére gyakran káromkodok élőbeszédben, ha beleélem magam a témában nagyobb hangerővel magyarázok. A stílusom viszont inkább kómotos,kímért, gúnyos mint a tipikus keménykedős naszevasztokb*zikáimmivanveletek.(Ami általában nem valami magas intelligencia szintre utal, de ez mintegy).


Ha annyira így akarsz beszélni, kezdj el gyakorolni a legjobb barátokkal, ők tuti nem sértődnek meg. Olvass olyan könyveket, nézz olyan filmeket ahol ez a beszédstílus jellemző. Kb. az összes gettó-drogosokról szóló filmben ez van szóval nem kell sokáig keresni.

2019. szept. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Engemet is anyám nevelt meg mamám. Igazából nincs semmi titka annak, hogy férfiasan beszélj, de ha lenne ne játszd meg a hangszinedet előszőr. Másodszor, legyenek komoly céljaid és légy mindenkivel komoly és ha valaki flegmázik veled akkor te ne kezdj vele úgy beszélni mint ha haverok lennétek. Jah meg azért menj küzdősportolj valamit mert azért egy férfinak megkell védenie magát valahogy ha úgy adódik meg az önbizalmadnak is jót tesz.
2019. szept. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!