Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudok fiúkkal...

Miért nem tudok fiúkkal barátkozni?

Figyelt kérdés
Szeretnék fiú barátokat, mert az másabb, mint egy lány barátsága, de valahogy eddig nem jött össze, pedig megvolt a közös érdeklődés, stb. Úgy gondolom, nem vagyok túl nyakatekert és bonyolult, és nem a lelkizés meg hasonlók a célom. Mi lehet az, ami miatt nem jövök ki velük jól?
2019. szept. 17. 21:33
 1/7 Vree ***** válasza:
92%
Tekintve, hogy semmit nem írtál magadról, ez bizony fogas kérdés. :D
2019. szept. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Nem jössz be nekik. Ha vonzónak találnának, tennének erőfeszítéseket, hogy kijojjenek veled.
2019. szept. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 miért kellene egy barátsághoz, hogy vonzónak találjanak?
2019. szept. 17. 21:53
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Mert a fiuk csak megakarnak d"gni. Ne elj mar tunder mesekbe pls.
2019. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Lányként mondhatjuk,hogy sok fiúbaráttal rendelkezem. Egyik sem akar “megdugni”,bár lehet van akinek kicsit tetszem,de nem zavar és nem is nyomulnak szóval.. igaziból ami összeköt: osztály/évfolyamtársak vagyunk,ugyan azzal a játékkal szeretünk és szoktuk együtt játszani,szeretünk hülyülni,nem vesszük komolyan a beszólásokat,akihez a legközelebb állok sokat chatelünk játszunk és videó hívásozunk,a másikkal sokat lógok/beszélünk a suliba. Igaziból a fiúkhoz hasonlóan viselkedem, közepesen népszerű vagyok,barátaimmal kedves (megvannak a beszólogatások,szivatások,de senki nem veszi magára), “törődöm” velük,tehát szánok rájuk időt,bár ez alap... mit mondhatnék.. kérdezz nyugodtan és válaszolok amire rudok :D
2019. szept. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írj nekem aztán megpróbálom ki deríteni, akár lehetünk barátok is ha úgy alakul.
2019. szept. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem fiúként vannak lány barátaim és valóban más. Nehezebb fenntartani, de nem lehetetlen. A legtipikusabb hiba amit észrevettem, hogy a lány nem meri a beszélgetést elkezdeni, mert fél, hogy a fiú nyomulásnak veszi, vagy félreérti. Ha már beszélgettél valakivel, írj rá nyugodtan, kérdezd meg, hogy milyen napja volt, hogy van, majd te is meséld el neki, hogy miket csináltál amíg nem beszéltetek. Lehet, hogy csak elfoglalt szegény, ilyenkor hátrébb szorulnak azok akiket alig ismernek, de nem felejtenek el és örülnek, ha érdeklődsz. Egy próbát mindenképp megér.
2019. szept. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!