Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy a barátnőm...

Miért van az, hogy a barátnőm csak fiúkkal akar barátkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mi a barátnőmmel már pár éve együtt vagyunk,(4) viszont mostanában csak fiúkkal akar barátkozni. Ő egyetemista Pesten én meg Pécsen tanulok. Nekem megvan a baráti társaságom, inkább fiúk. Viszont neki is.

Nem vagyok az a féltékeny típus, de mostanában mindenféle random idegen srácokkal írogat és nem mond igazat róla. (Néha amikor beszélünk, el el szólja magát, onnan tudom mit csinál)

Mostanában viszont találkozgatni is elkezdett velük. Nem mond róla semmit, bízom benne, biztosan nem csalna meg.


Nem tudjátok miért van ez? Olyan mintha csak azért csinálná ezt,hogy bántson.


Tényleg nincs más út, csak a szakítás? Szinte már kierőszakolja belőlem, hogy vessek véget, mert neki nincs ereje.


Válaszokat köszönöm.



2018. szept. 25. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Én beleolvasnék hogy mit írogat velük

Ha már beszélgetésnél se mond igazat...rögtön meg tudnád,hogy mi a helyzet igazán.

2018. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Van egy rossz hírem. A barátnőd flörtöl és pasizik. Ez a legszarabb duma, hogy "fiúkkal barátkozom". Hagyjuk már... szerintem még most dobd ki mielőtt durván megaláz.
2018. szept. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Ha a barátnőd viselkedéséből nem lett vona egyértelmű, le akar téged építeni. Szép dolog, hogy megbízol benne, de ha nem is csalna meg (a pasik 90%-át, akiknek a barátnőjük hirtelen fiúkkal kezd barátkozni általában azért meg szokták csalni), akkor is ki fog hajítani, ha megtalálja a következő pasiját.

Bocs, hogy nekem kellett közölnöm veled ezt a hírt.

2018. szept. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen normális, nem akar nőkkel barátkozni, a legtöbb nő viselkedését tekintve érthető okokból.
2018. szept. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Szia! Én lány vagyok, több éve együtt vagyunk a párommal. Én személy szerint sosem jöttem ki jól a lányokkal, mert nem vagyok az a lányos típus és nem is érdekelnek azok a dolgok amik őket. Ezen okokból kifolyólag nekem is szinte csak fiú barátaim vannak, de a barátomnak sincs vele gondja, hiszen ismeri is őket. Mi sem egy városban élünk, de mindig megbeszéljük mi történt aznap a másikkal, ha kimarad valami az se szándékos, tehát nem direkt hallgatjuk el a másik elől. Soha nem hazudnék arról hogy kivel beszélgetek vagy találkozgatok.

Ha ő szeret téged és azt akarja hogy bízz benne akkor elmondja hogy mi van, nem fog hazudni róla. Gondolom ő nem akar szakítani, vagy még nem tud elszakadni tőled, de már keresi másik fiúk társaságát.

Őszintén sajnálom, hogy ilyen a barátnőd, gondolom nem véletlenül vagytok 4 éve együtt. Talán beleunt :(

Próbáld megbeszélni vele, hogy miért csinálja ezt, mert ez így nem lesz jó hosszú távon. Vesd fel, hogy mi lenne, ha külön folytatnátok és akkor szerintem elgondolkozik rajta.

2018. szept. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Vannak lányok (pl én is), akiknek a baráti társaságuk nagyja fiú. Először arra gondoltam, hogy a te párod is ilyen és meg akartalak nyugtatni, hogy nincs miért paráznod, de ha ez a szokása mostanában alakult ki és még hazudik is róla, vagy szándékosan elhallgatja, akkor attól tartok ott több van, mint egyszerű barátság. :( Beszélj vele, semmiképp se kezdj saját akcióba,mint amilyen a telefonjában való kutakodás, mert akkor már egy olyan szintre jutottatok, ahonnan nem biztos, hogy vissza lehet hozni a kapcsolatot.

2018. szept. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!