Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy érjem el, hogy "elhaljon...

Hogy érjem el, hogy "elhaljon a beszélgetés"?

Figyelt kérdés

Nemrég egy fórumon (macskás) rámírt valaki, szeretett volna megismerni. Megírtam neki, hogy nem keresek partnert. Úgy tűnt, megértette, elkezdett másról beszélgetni. Mivel érdekelt a téma, nem bántam, írtunk egymásnak pár levelet majd elköszöntünk.


Másnap valahogy megtalált facebookon, ott is rámírt. Nem akartam bunkó lenni, visszaírtam, de ismét leírtam, hogy nem keresek partnert. Este megint írt, de én akkor már aludtam. Ez tegnap volt.


Reggelre már több üzenetem is volt tőle, az utolsóban szinte számon kérte, hogy miért nem írok vissza.


Azóta egyre személyesebb dolgokat kérdez, meg találkozni akar. Ismét kiakadt, amiért nem válaszoltam elég gyorsan.


Mit csináljak? Nem akarom bunkón elküldeni. El tudom valahogy érni, hogy magától elhaljon a beszélgetés?


Kérlek segítsetek!

Egy egyetemista, dolgozó, "socially inept" 25 éves lány.



2019. szept. 18. 12:34
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Szerintem mond meg neki még egyszer hogy nem ha nem érti meg tiltsd le
2019. szept. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem ért a szóból, akkor le kell tiltani.
2019. szept. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki szépen hogy hagyjon, ezekután ha nem érti tildsd le.
2019. szept. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy szétkürtöli, hogy én milyen szemét alak vagyok. Megnéztem a profilját, nem lakik olyan messze és vannak közös ismerőseink. Ezért lenne jó, ha magától szűnne még a beszélgetés, akár fokozatosan. Nem szeretnék balhét.
2019. szept. 18. 12:49
 5/20 A kérdező kommentje:

Ott hibáztam, hogy visszaírtam, mert nem akartam bunkó lenni.


Sajnos ilyen téren egyáltalán nincs tapasztalatom.

2019. szept. 18. 12:50
 6/20 anonim ***** válasza:
Mégis miért lennél szemét?
2019. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ne válaszolj neki, egyszer meg unja.
2019. szept. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ha megbántom, akkor szemétnek fog gondolni akkor is, ha nem vagyok az. Vagy csak túlgondolom?
2019. szept. 18. 13:03
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg annak fog gondolni, de miért érdekelne, hogy egy számodra jelentéktelen személy mit gondol rólad? Az ilyeneknek nem szokása szétkürtölni, hogy xy kikosarazta őket.
2019. szept. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Még egyszer utoljára megírnám neki hogy nem szeretnék sem ismerkedni, beszélgetni sem érek rá nagyon neharagudjon. Ha ezek után is bsztat akkor simán nem írnék neki többet, és ha úgy sem hagyja abba az irkálást akkor jönne a tiltás
2019. szept. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!