Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb haverom egy idiòta...

A legjobb haverom egy idiòta mit tegyek? SOS.

Figyelt kérdés
Hàt van egy haverom akivel nagyon jòban vagyok az egesz nyari szünetben vele voltam. De valami furtsa van benne hozzànk màr eljött vagy 80szor naluk meg 1 szer sem voltam mire megkèrdezem hogy miert nem megyünk erre azt mondha minek. Meg ma is a màsik haverommal jatszottunk Tankit meg steamen Cs1.6. ot de a haverom akiről szò van az meg bombàzott üzenetekkel hogy rossz amiket csinalok meg mièrt nem ìrok vissza meg raèrek e a hètvegèn holott màr unalmas mert egy random helyre megyûnk mindig meg àlandòan piszkàl meg nagyon nagy a szàja màr idegesìt mindig mindent ő ront el a hülye felfogàsàval. Mit tegyek?Kèrlek segìtsetek SOS

2019. szept. 19. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez tényleg eléggé zakkantnak hangzik...az se kizárt, hogy sokat tudatmódosít stikában.

Az én javaslatom? Próbáld a minimálisra redukálni vele a találkozást, és add finoman a tudtára, hogy ez így nagyon nem lesz kóser, szokjon le erről a fajta viselkedésről, mert könnyen rámehet a barátságotok.

2019. szept. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Beszélj vele
2019. szept. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem zakkant, csak nincs pénzük, meg esetleg vallásosak.
2019. szept. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Furtsa 😂
2019. szept. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kamugyrosz válasza:

Vele töltöd a nyári szüneted

Jól elvoltatok

És csak azért mert nem mentél át hozzájuk és mert írta h foglalkozz egy kicsit vele már fura?

Hát gyerek nem tom meglehetsz olyan 13 éves ilyen felfogással

De ha ennyire zavar akkor mondd el neki basszus

2019. szept. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is mindig máshoz megyek, 6 éves koromba mondták a szüleim, hogy ne hívjak senkit hozzánk, tisztaságmánia... én meg mizofób vagyok. pl. azért nem jelentkeztem rendőrnek mert kijönnének környezettanulmányra és tutti azt hinnék betegek vagyunk, holott csak tartjuk, hogy évek óta nem volt senki beteg a családba ( vírus, baci ). Lehet a haverod is ilyen..
2019. szept. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves #5 köszönöm a vàlaszt de az az idegesìtő ebben hogy most bővebben kifejtem neked hogy pl: ugye nem lehet elmenni hozzàjuk sosem igen de hozzànk mindig erre meg megkèrdezem hogy mièrt azt mondja hogy me minek nem kell.meg a multkor talàlkoztunk a z apjàval az utcàn ès kèrdezte a faterja hogy mikor megyünk hozzàjuk erre a gyerek rögtön ràvàgja hogy nem nem megyünk sosem.Meg ugye tegnap este a màsik haverommal gameltem a mobilomat met az asztalra tettem de nem kapcsoltam ki a wifit es azt làtta hogy elèrhető vagyok ès massengeren küldött vagy 27 üzenetet meg 7szer felhìvott de az èn fejemen fent volt a füles meg nem èrti meg hogy nem èrek rà mindig.Ja meg mindennel nagyoskodik meg az eszèt jàtsza multkor kapott 500 forintot ès avval nagyoskodot.kb ilyen meg nagyon idegesìtő
2019. szept. 20. 05:45
 8/10 kamugyrosz válasza:

Lényegében ugyanazt irtad le

Nem véletlenül nem szeretne áthívni, fogadd el

Rohadtul gyerekes vagy

Ha bajod van akkor mondd el neki es ne kevert a szrt

2019. szept. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Vree ***** válasza:

Volt olyan haverom, aki egyszerűen szégyellte a családját, nem akarta hogy a barátai úgy lássák, hogy maradi emberek ugráltatják. Ez az “áthívlak” akkor működik, ha az otthon rendben van.


Ha a 2.es haverod idegesít mond meg neki, beszéld meg vele. Na nem leoltó stílusban persze, a haverod akarod hogy maradjon nem?

Ha béna vagy a ko-op játékban, akkor megbocsajtható, hogy leszól közben. (Játék hevében sok embert elragad az indulat.) Ha nem akarsz X helyre menni, ajánlj te programot. Ha annyira zavar, hogy a hülye felfogásával mindent elront, akkor meg ne barátkozz vele.

2019. szept. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kösz a tanacsokat majd megneszwlem vele
2019. szept. 20. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!