Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt a legjobb...

Miért csinálja ezt a legjobb fiú haverom?

Figyelt kérdés

Ha elmegyünk valahová enni, mindig azt kéri, hogy üljek vele szemben üljek le. Volt, hogy mellé ültem, ő meg ekkor átült velem szemben, és ekkor olyan furán néztem rá, hogy minek ül át, ő meg mondta, hogy lássalak.

Szerintetek? Minek akar annyira látni kaja közben?

18/L


2018. aug. 2. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak haver akár lenni,ne légy ilyen naiv.
2018. aug. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Mert értelmes ember, és szeret úgy beszélni a másikkal, hogy a tekintetébe tudjon nézni.

Nem is értem a kérdésedet. Szoktál vacsorázni otthon a családoddal?

2018. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, de ott egymás mellett is szoktunk enni. És miért mindig velem akar szemben ülni? Másokkal miért nem?
2018. aug. 2. 19:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan azt akarod kihozni ebből, hogy bejössz neki? Én is jobban szeretem, ha az illető velem szemben ül, mert úgy sokkal jobb érzés vele beszélni, és ezt a legtöbb ember is így gondolja. Szerintem ez még nem jele annak, hogy tetszel neki. Ha más jel nincs, csak ez, akkor nem hiszem, hogy többet akarna tőled barátságnál.
2018. aug. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tutira azt akarja, hogy a csajának gondoljanak a kívülállók. Akiről pedig ezt akarjuk mutatni a külvilágnak, azt szeretnénk is, ha a csajunk lenne.


Nekem is volt olyan csaj haverom, akit szívesen fuvaroztam bulikba, mert a többi csaj előtt jó cégér volt nekem, hogy ilyen csajt láttak mellettem. Többet is szerettem volna tőle, de úgy nem voltam azért oda érte.

2018. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én fiú vagyok és akárkivel megyek el kajálni, baráttal, rokonnal vagy munkatárssal én is mindig szembe szeretek ülni. Jobb úgy együtt enni, hogy látom a másikat és lehet rendesen beszélgetni közben.
2018. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!