Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Te mire gondolnál, ha a...

Te mire gondolnál, ha a legjobb barátnőd két egymást követő évben is elfelejtené a szülinapodat?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban ismét szülinapom van, azért merült fel most ez a kérdés. Az előző kettőt úgy ahogy elfelejtette, illetve tavaly mikor szóbakerült 3 nappal utána hogy szülinapom volt, csak ennyit mondott: "Boldog szülinapot." Azt egyáltalán nem is értettem, nem is érdekelt volna, ha azt mondta volna, jaj bocsi, teljesen elfelejtettem a szülinapod, ne haragudj, de így nagyon rosszul esett. Szerintetek felfújom, vagy jogosan esett rosszul?
2019. szept. 21. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem biztos, h szándékos, de az is lehet h nem érdekled annyira, h őt bnőnek lehessen nevezni. Mást felköszönt? Mert ebből is meg lehet ítélni a szitut.
2019. szept. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Én azt gondolnám, hogy hála jó égnek, eggyel kevesebb "barátom" van. Mondjuk nekem alapból nincs is:).
2019. szept. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hog szándékos, csak akkor utólag lehetne benne annyi, hogy vállalja, hogy elfelejtette és elnézést kér. Akkor nem érdekelne, de ez így rosszul esik nagyon.
2019. szept. 21. 22:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a másik véglet, legalább nem olyan mint én aki szinte az összes facebook ismerősének tudja a szülinapját.. anno előtte nem mindig írtam nekik, már leálltam :D
2019. szept. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én sosem felejtem el az övét, mert ugyanaznap van neki mint nekem, csak másik hónapban, és mindig előre készülök rá.
2019. szept. 21. 22:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Mást felköszönt?
2019. szept. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt szoktam látni, hogy másoknak ír facebook-on, de hogy személyesen köszönt-e mást és hogy mikor hogyan, nem tudom.
2019. szept. 22. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!