Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám elfelejteni?

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, az interneten ismerkedtem meg egy sráccal, akivel egy év beszélgetés után találkoztunk, majd ezután egy évig heti 2-3x találkoztunk, nagyon jóba lettünk, de csak mint barátok, mindig számíthattunk egymásra. De elköltöztem az ország másik részébe, így nem tudtunk talàlkozni annyiszor. Elkezdett dolgozni, egyre kevesebbet beszélünk már kb fél éve. Addig minden nap beszéltünk. Pár napig nem beszélünk, majd megint ír és nagyon örülök neki, erre megint pár napig semmi. Már párszor hoztam fel neki ezt a témát, de mindig terel, h ő dolgozik stb, meg h ő ír (közbe nem ír, csak kiakarja vágni magát). Pedig nem dolgozik minden nap, meg eddig reggelente is írt, meg ha ment haza akkor is, vagy felhívott, mostmár az sincs.

Megszeretném vele szüntetni a kapcsolatot teljesen, mert úgy érzem, hogy talán már többet erzek, mint barátság, de tudom, hogy ő nem.

Nektek mi vált be, hogy aránylag hamar túltegyem magam rajta? Nem fogok neki visszaírni, ha esetleg ír, bár tényleg iszonyat ritkán keres már, en hiàba keresem, nem foglalkozik már úgy velem, egyaltalán, csak ígérgeti a találkozást is.


2019. aug. 24. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Már többször előfordult velem hasonló, bár nem akartam többet barátságnál de nagyon fontos volt nekem az illető. Mégis egy idő után ellaposodott a dolog és már nem keresett/kerestük egymást ami rosszul esett. Ha biztos vagy benne hogy akkor se keres amikor megtehetné és csak hiteget akkor hagyd a fenébe ha nem tudsz te is ugyanígy hozzáállni.

Nekem az segített hogy elfoglaltam a gondolataimat hobbikkal, meg másokkal beszélgettem többet, új emberekkel ismerkedtem, dolgoztam stb..a lényeg hogy ne ezen kattogj.

2019. aug. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos biztos, hogy hiteget!

Köszi a választ, ment a zöld kéz :)

2019. aug. 24. 22:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem a zöld kéz miatt írtam, de köszi :D

Sok sikert akkor. Többre becsülöd ezt a dolgot mint amennyit valójában ér, mert nem rajtad múlott hogy vége legyen, de meglátod hamar túl lehet jutni ezen.

2019. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor kihasznált, meg akart fektetni, de több nem.. Megunt.. Szerintem gusztustalan az ilyen, legalább mondja meg...

18f

2019. aug. 25. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!