Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kire mondják azt, hogy lyuk...

Kire mondják azt, hogy lyuk érett?

Figyelt kérdés

Bátyám haverjai nálunk voltak, és ezzel viccelődtek, nevettem én is, de nem hallottam még ezt a kifejezést. Nem mertem rákérdezni, nehogy kinevessék a tudatlanságomat. Ez mit jelent? Ti hallottátok már?


L/17


2019. szept. 22. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Na szerinted?
2019. szept. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát, gondoltam, hogy esetleg a lyuk alatt a puncit értik. de arra miért én lennék, az érett? nekem eddig is volt. ezért nem értem..
2019. szept. 22. 21:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy meg lehetne már téged dugni. Na, ez akartad hallani?
2019. szept. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Le lettél k_urvázva. És még jót nevettél is, “igen-igen, tényleg az vagyok fiúk, hahaha”. Gratulálok. Bátyádnak is... Anyutól az eszedet is örökölted, vagy csak a szépségedet?
2019. szept. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Az igen, lesznek még problémàid az életben. Ennyi ésszel.
2019. szept. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

"Az igen, lesznek még problémàid az életben. Ennyi ésszel."


Szerencséje, hogy p..cija van, ha már agya nincs :D

2019. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bár elég bunkók vagytok! Miért kell bántani valakit, aki csak feltett egy kérdést? Kíváncsi lennék, a való életben is ilyen nagy a szátok? Vagy ott inkább meghúzzátok magatokat és itt adjátok ki a frusztrációtokat?
2019. szept. 22. 21:41
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Te beszélsz? Az életben zavartan vihogsz amikor sértegetnek és kiröhögnek, itt meg puffogsz. Ne magadból indulj ki.
2019. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Hát ez eléggé nem volt szép a bátyád haverjaitól. Azért én biztos hogy nem engedném hogy a tesómra, pláne hogy lány ilyeneket mondjon akárki. A válaszolók meg tényleg bunkók voltak, nem találkozott még ezzel a "kifejezéssel", na és akkor mi van.
2019. szept. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Bár én dupla annyi idős vagyok mint te. De én úgy tudtam, hogy lyuk érett a fiú, vagyis megérett már arra, hogy lyukba tegye. A lányok golyó érettek szoktak lenni.

Én szerintem ez a kifejezés nem neked szólt.

2019. szept. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!