Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Haverom miért ráz le?

Haverom miért ráz le?

Figyelt kérdés
Van egy fiú haverom, akit én nagyon bírok, ami ritka mert egyáltalán nem szeretek fiuk közeléve lenni ,se beszélni velük de őt megkedveltem. Amég a közelembe volt jóba voltunk,majd elég távolra költözött. Utánna konkrétan lesz.arta mi van velem. Majd mikor megtidta hogy újra vissza költöznek régi házukba írt nekem, aminek úgy örűltem. Segítettem is nekiert mondta ,hogy egyedűl költözik igazábol kéne segítség. Aztán mégse jött össze. Utánna ismét elkezdett nem foglalkozni velem, de azért facen irogatta hogy minden barátja sz.rik rá. Erre írtam neki hogy mizu? És lerázott...egyértelműen. majd eltelt két hét újra írtam, és ismét jahj épp dolgomvan válasz dogadott..Miért csinálja ezt?
2019. szept. 22. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert csak kihasznal.

Ne foglalkozz vele, engedd el, talalsz sokkal jobbakat!

2019. szept. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert nem érdekled. Ne irogass neki.
2019. szept. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!