Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valakivel nagyon csúnyán...

Valakivel nagyon csúnyán viselkedtem, bármit teszek nem akar már velem barátkozni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem szeretném itt le írni, mert tényleg oltári nagy baromság volt, én is szégyenlem, de kedvelem és nem tudom elfogadni, hogy elvesztettem, teljesen másképp csinálnék mindent már. Már minden esélyemet el lőttem. Ha írok neki, akkor csak egy két szavas válaszokat kapok egy két nappal később. Nem mondta ki, hogy vége a barátságnak, de kb egyértelmű. Előtte csomót beszéltünk és sokszor találkoztunk. Utálom magam ez miatt :(.

22 éves srácok vagyunk. Hogy fogadjam el, hogy vége a barátságunknak? Minden nap ezen agyalok, már nagyon kész vagyok. Szerintem már sosem leszünk barátok de hogy dolgozza fel? Másokkal sem megy a barátkozás mert ahogy közeledne felém valaki baratilag, folyton eszembe jut mekkora idióta voltam és nem akarok másnak is csalódást okozni.


2019. szept. 25. 12:40
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom, még nézi e valaki de elkezdtünk dumálni kicsit, meg mondta hogy a barátja vagyok. Nem lesz sose olyan barátság szerintem de óriási haladás, szóval köszönöm a tippeket.
2019. okt. 26. 22:11
 22/31 anonim ***** válasza:

Én még nézem, és szurkolok nektek nagyon.

Ha eljutsz odáig hogy már szóba áll veled és esetleg el is tudod csalni valahová, akkor üljetek be egy jó helyre és rúgjatok be de keményen. Ha beállt a megfelelő véralkoholszint, jöhet a lelkizés, ezen túl kell esni, ki kell beszélni magatokból. Menni fog, hajrá!

2019. nov. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Ezzel az a gond, hogy én már nem akarom erőltetni, írtam is neki hogy szeretném ha tényleg barátok lennénk mint régen. De nem írt rá semmit, ezt hogy a barátja vagyok még részegen mondta amikor úgy alakult hogy ketten maradtunk tarsasagban de ez is haladás,mert eddig ilyenkor a telefonját bogdoste meg szavakban válaszolt. Most meg érdeklődött felőlem meg mesélt magáról. Én írtam neki hogy nem fogom erőltetni de ha érzi, írjon nekem. Haladás mivel válaszolt amikor írtam eddig meg sem nézte... De azóta nem ír és nekem már nincs kedvem neki írni már belefaradtam. Nem akarom hogy zaklatásnak vegye. Lehet elengedem őt, de így könnyebb, hogy legalább nem haragot érzek a részéről. Nem tudom rá venni magam, hogy írjak neki hogy van e kedve elmenni iszogatni dumálni, ha lenne kedve írna és tudja jól hogy nekem lenne hozzá kedvem. Én már elég lépést tettem, úgy érzem megbocsájtott de nincs kedve barátkozni velem komolyabban.
2019. nov. 6. 11:01
 24/31 anonim ***** válasza:
Még egy esélyt adj neki. Próbáld elcsalni a hétvégén, de csak ti kettesben, ha benne van akkor rendeződtök, ha leráz akkor tényleg ennyi volt.
2019. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Na, azóta mi a helyzet?
2019. nov. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Máshogy áll hozzám, azóta voltunk megint társasággal és kérdezett rólam, nagyon normális volt, régebben nem szólt hozzám sem. Viszont tartja a távolságot. De pl ha írok neki simán válaszol rá. Nem kérdeztem meg hogy van e kedve velem beszélgetni hogy megint barátok legyünk, de hogy őszinte legyek már elengedtem, elfogadtam. Örülök annak is, hogy a társaságban nem az van, hogy mintha egy idegen lennék, hanem kérdez rólam és ő is mesél magáról. Én már nem közeledek felé jobban, csak ha ő is. Mar feldolgoztam, hogy ez van, szerintem ha akarna velem külön barátkozni akkor keresne. Kedvelem, mert nagyon rendes, de elfogadom a döntését és tiszteletben tartom. Ennek is örülök, hogy kérdez rólam, ha kérdezek róla akkor rendesen mesél magáról,
2019. dec. 19. 09:16
 27/31 A kérdező kommentje:
Viszont másokkal még mindig nehezen megy a barátkozás, ha akar velem más barátkozni, mindig tartom tőle a távolságot mert folyton ő jut eszembe, hogy milyen jókat dumáltunk és ilyenkor elmegy a kedvem, hogy más felé kozeledjek barátilag.
2019. dec. 19. 09:20
 28/31 anonim ***** válasza:
Szerintem ti még újra egymásra fogtok találni, csak idő kérdése.
2019. dec. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Hát jó régi kérdés, nem régen oldódott meg a probléma közvetlenebb lett velem neten aztán én nem erőltettem és ő írt végül, hogy igyunk ketten meg bocsánatot is kért hogy bunkón viselkedett. Megbeszéltük a dolgokat is...
2020. okt. 8. 12:10
 30/31 anonim ***** válasza:
Azóta minden rendben van? :)
2021. okt. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!