Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A férfiak csak azért barátkozn...

A férfiak csak azért barátkoznak lányokkal, hátha összejövünk?

Figyelt kérdés

Egyetem alatt volt egy jó baráti társaságunk. Egyetem végén illetve utána viszont azt tapasztaltam, hogy a fiúk amint barátnőjük van, kikoptak a társaságból és elérhetetlenekké váltak.


Ez azért van, mert a barátnő/feleség mellett nincs idejük a korábbi barátokra, vagy nem is voltunk barátok, csak abban bíztak, hogy egyszer összejövünk?


Hogyan lehet a két kapcsolatot megkülönböztetni?


2019. febr. 19. 05:43
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem lehetetlen ezt megtudni, ez adott illetőtől függ, ő miként gondolta...

Nem minden férfi azért barátkozik lányokkal, hogy "majd hátha összejövünk"... A személyisége miatt, "jól megértjük egymást", "jó vele elbeszélgetni", hiszen sok olyan barátság is van, amikor mindkét félnek párkapcsolata van.

2019. febr. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Egyetem alatt nekünk is volt baráti társaságunk. Azóta szinte senkivel nem tarom már a kapcsolatot. Sem időm, sem energiám a családom mellett az egyetemi csoporttársakkal bulizgatni.

Mindenkinek másként alakult az élete, nem is lakunk egy helyen és mindenki elfoglalt. Én a középiskolából és az egyetemről összesen 3 emberrel tartom a kapcsolatot. Velük is nagyon ritkán találkozom, de heti szinten telefonálunk, vagy messengeren írunk egymásnak. A többieket látom a facebook-on. Néhányuk, akikkel jóban voltam már annyira nem az én világom, hogy őszintén, nem szívesen beszélgetnék már vele.

Ja és senkivel nem akartam összejönni a társaságból.

2019. febr. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Mindig is lány barátaim voltak, velük jobban kijövök, jobban szót értek, jobban elbeszélgetünk. Sose akartam összejönni velük, végül az egyikkel mégis megtettem, sőt, elvettem feleségül. A többi meg kikopott, de az nem ide tartozik, hogy miért. Most nincsenek barátaim (neki se), de nem bánnánk, ha lenne valaki akire számíthatunk, akivel beszélgethetünk, akivel elmehetünk erre-arra. Mert bár kettesben is jó és ezután is lennének kettesben programok, néha hiányzik egy barát.
2019. febr. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonymousreview60 ***** válasza:
93%
Nem csak ezért barátkozunk velük, de főleg. A barátaid elmaradásának oka, hogy szívesebben töltenek időt szexuális vonzalmuk tárgyával, illetve a barátnő léte, lévén hogy nem erotikusan is ápolni kell, jelentősen korlátozza a szabad időt.
2019. febr. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Sosem bírtam ezeket a "soha nem is voltunk barátok" felvetéseket.


Barátok voltatok, elmúlt. Felesleges a múltat összemosni a jelennel. Nem mellesleg fordítva is ugyanúgy eltűnnek a lány barátok ha párjuk lesz.


Vagy fordítva is tapasztaltam többször, hogy lányok akik keresik a társaságom, de nem akarnak járni hirtelen eltűnnek ha barátnőm lesz.

2019. febr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mindenkinek megy a zöld kéz
2019. febr. 19. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!