Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A baratnom allandoan kritizalj...

A baratnom allandoan kritizalja az alakom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eléggé vékony vagyok majdnem deszka. A legjobb barátnőm állandóan mondja hogy egyek meg hogy nagyon vékony vagyok.... De nem érti meg hogy normálisan eszek csak gyors az anyagcserém... Emellett állandóan a laposabb lányokról beszel nekem hogy milyen gázul néznek ki meg hogy hogy lehet pasijuk. Ilyenkor annyira kínosan erzem magam, mert tudom hogy en is ilyen vagyok es nem tudok hozza szolni. En bezzeg soha nem kritizalom az o alakjat hogy teltebb. Mit tegyek?

2019. okt. 5. 10:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
irigy dagadek. keruld el, jo messzire. ja es szolj viszza a nyominak
2019. okt. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Hugyozd le, ezzel kimutatva a dominanciádat.
2019. okt. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Mert egy bunkó a barátnőd.Te is kritizáld őt, ha nem tetszik neki akkor szakíts vele. Van más lány is aki szívesen barátkozna veled.
2019. okt. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is irigy lehet rád, ezért kritizál folyamatosan. Egyszer mond neki hogy neked ez rosszul esik, aztán ha azok után is kritizál akkor inkább hanyagoljatok egymás társaságát, mert ez így nem barátság
2019. okt. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%

Még gyerekek vagytok, és nem érti. Csak azt csinálja, amiről azt hiszi, hogy helyes, azaz az egészségesség felé terel. Jót akar neked!


Csak nem veszi figyelembe, hogy te magad mit szeretnél, hogy te így érzed magad egészségesnek és boldognak.


Mondd meg neki, hogy köszönöd, hogy jót akar neked, de te így érzed jól magad, és fogadjon el ilyennek! 🙂

2019. okt. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De en valtoztatni se tudnek rajta mivel gyors az anyagcserém meg genetikaa
2019. okt. 5. 11:22
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Tuti irigy hogy ennyit foglalkozik mások alakjával. Csinos vagy és el akar rontani. Egyél úgy ahogy neled jól esik!
2019. okt. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
*neked
2019. okt. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem barátnõ.
2019. okt. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Másold be képeken ő meg te kikre hasonlítotok .
2019. okt. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!