Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért szeretik a pasik az...

Miért szeretik a pasik az állandóan viháncoló lányokat?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy minden pasi inkább olyan lányokkal találkozik, akiknek mindig minden vicces, állandóan poénkodnak és a csaj fuldokolva nevet a srác poénjain 0-24.

Komolyan bárhova megyek, bárkit megismerek mindig azokat a lányokat kedvelik akik ordítva röhögnek a poénjaikon egyfolytában és mindig minden annyira vicces.

Engem nagyon irritálnak az ilyen lányok, én is szoktam nevetni meg sokat viccelődöm, a poénjaimon is nevetni szoktak, azt mondják kevesebbet beszélek/viccelődök de az nagyon ütős.

De mégis mindig egyedül maradok, engem zavarnak az ilyen megnyilvánulások, ha valaki 0-24 ezt csinálja, de ha el mertem mondani félően valakinek én voltam lecseszve.

Én vagyok az egyetlen akit idegesít ez?

21L



#idegesítés #vihancolas
2019. okt. 5. 01:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem minden pasi, Kérdező. Én pl. mindig is infantilisnek tartottam, amikor 2-3 lány összeröffent, és elkezdtek spontánul vihorászni.

Ebben semmi "cuki" vagy "aranyos" nincs, csak egyszerűen idegesítő dolog. Szóval egyetértek veled, ha ez számít valamit.

2019. okt. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, mikor a párjukkal vagy fiúkkal vannak és mindig mindenen nevetnek és látszólag élvezik a fiúk és inkább az ilyen lányokat kedvelik, mint a kicsit komolyabbakat.
2019. okt. 5. 01:29
 3/17 anonim ***** válasza:
47%

Ha mellettem vihognak, mondjuk a buszon, utcán, zavar.

Ha valaki tényleg minden hülyeségen nevetgél, az olyan gyerekes eléggé... Igazából ha nem nézel oda, de hallod, hogy valakik folyamatosan röhögcsélnek, akkor 90%-ra biztos lehetsz benne, hogy az illetők vagy 16 év alattiak, vagy részegek.

De azért azt hozzáteszem, hogy az mindenkinek jól esik, ha a viccein nevetnek. Persze van egy szint azért, amikor már kezd kínos lenni... Amikor nem is viccnek szántam valamit, vagy tényleg nem volt olyan humoros...

De alapból a legtöbb ember nem is csak a vicceken nevet. Azt hiszem valami 80-90%-ot mondta arra, hogy szociális okokból nevetünk. Még olvastam is valahol lányoknak való tippet ismerkedéshez, ahol leírták, hogy nevessenek a kiszemelt viccein. Fura volt elsőre, de gondolom meg lehet ezt úgy csinálni, hogy azért mégse legyen teljesen erőltetett... Nem mindenkinek sikerül eltalálni az egyensúlyt.

Erről jutott eszembe még, hogy nem tudom már melyik híres ember mondta, hogy neki annyira rossz a humora, hogy inkább olyan nő nem is kell neki, aki nevet a viccein. :)

28F

2019. okt. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
Nem te vagy az egyetlen, nekem is ez volt a problémám anno, és most is azt látom, hogy ezek az idétlen tyúkok a trendik, de le kell szarni. Ugyanis csak a hasonló IQ fightereknek jönnek be ezek a visongó majmok.
2019. okt. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Mondok jobbat, a hisztis pic$@kat is jobban kedvelik a pasik. Bár lehet, higy a folytonos vihorászás és a hiszti együtt egy csomag.
2019. okt. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
mert jokedvuek es vidam veluk az elet, ennyi
2019. okt. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%

Az általánosítás nem szép dolog.


Én például nem szeretem a félbolond,álandóan jóker-szerűen rökögő embereket.

2019. okt. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%
Biztos vagyok benne hogy te is voltál már szerelmes. Na az ő poénjain te is ugyanúgy visongtál
2019. okt. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%
Engem mindig is irritált. Tini korban egyfajta "figyelemfelhívás" a csoportosan történő röhögcsélés, visongás, stb, de sokan csinálják csoortosan huszonévesen is, közlekedési járművön vagy bárhol, nagyon idegesítő, legalábbis számomra. Folyamatosan pörgés, nevetgélés stb.
2019. okt. 5. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Forditva van , nem azért kedveli , mert vihog , hanem mar reg kedvelik egymast es a csaj mar be van gerjedve a pasira , azert röhög mar mindenen , ha kell , ha nem
2019. okt. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!