Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy egy ugyan...

Miért van az, hogy egy ugyan olyan temszetű fiatalt, többen köszöntenek mint a másikat a facebookon?

Figyelt kérdés
A kislányom kicsit szomorú mert őt csak kevesen köszöntötték. Ma lett 19éves.
2019. okt. 6. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az a temszetű? Lehet kicsit le vagyok maradva a magyar nyelvtől. Lehet azóta változott.
2019. okt. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tobb az ismerose, nepszerubb. engem 2en koszontottek es nincsenek barataim. asszem van osszefugges a 2 dolog kozott
2019. okt. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A lányom visszahúzodó nem bulis szerény természetű és a másik lány is ilyen.Erre gondoltam volna.
2019. okt. 6. 16:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem maximum 6,7 ember szokott köszönteni abból 3 családtag. De meg mondom őszintén nekem a szülinap csak annyi hogy egy évvel öregebb leszek. Az hogy hányan és kik szoktak felköszönteni marhára nem érdekel :)
2019. okt. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Engem semérdekel csak azért elmondható,hogy a mai fiatalokat még ez érdekli és látom rajta,hogy őt is és ez miatt kicsit levan törve.
2019. okt. 6. 16:43
 6/8 TR75 ***** válasza:

Akkor én innen boldog születésnapot kívánok neki.

--%-@


Aki számít, úgyis felköszönti.

2019. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem minden fiatalt erdekel. egyreszt. masreszt nem minden altalad szerenynek es visszahuzodonak tekintett ember az. es nem minden visszahuzodonak van keves ismerose. a lanyodnak keves baratja es ismerose van, ezert keves a koszontese. ennyi.
2019. okt. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A facebook üzenőfalas köszöntésnél kevésbé személytelenebb dolog van.
2019. okt. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!