Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyen esetben ti mit tennétek?...

Ilyen esetben ti mit tennétek? Egyenes kommunikáció vagy "Ghosting"?

Figyelt kérdés
Kamasz koromban jóban voltam egy anyukám korú nővel, de aztán kb két év után mire 18 lettem, rájöttem hogy terhes nekem ez a kapcsolat, nem bírom szinte gyerekként egy felnőtt nő problémáit hordozni, fárasztott és nem éreztem, hogy én nyerek a kapcsolatból. Akkor leépítettem nagyjából, nem találkoztunk azóta sem és én másik városba is költöztem. Ennek 10 éve. Azóta is fel fel bukkan, kb 2 évente rám ír Facebookon. eleinte válaszoltam neki szűkszavúan, hetekkel később mindig, azt gondoltam megérti, nekem ez a kapcsolat már nem kell. De csak nem hagy békén hogy így fogalmazzak. Benne vagyunk mindketten egy facebookos csoportban is( amit én alapítottam), az a csoport fontos nekem, mert sok segítséget adok-kapok az étrendemmel kapcsolatban, amit követnem kell. De például az utóbbi időben, ha ott felteszek egy kérdést, vagy válaszolok valakinek, akkor utána rám ír ez a nő és beszélgetést kezdeményez a témával kapcsolatban. Én viszont nem szeretnék vele beszélgetni, igazából azt sem szeretném, hogy tudja mi van velem. Azt sem tudom amúgy minek van a csoportban, mert sosem ír semmit és nem is követi ezt az étrendet ha jól tudom, persze ebben nem lehetek biztos ..már gondoltam rá, hogy letiltom, vagy kidobom a csoportból, de valahogy azt olyan sunyinak érzem. Viszont tíz éve mutatom neki, hogy nem akarok vele jóban lenni, őszintén valahogy ódzkodom tőle ezt így kerek perec megmondani neki, mert nem is akarok neki magyarázatot adni, csak hagyjon már békén...ti mit tennétek?
2019. okt. 11. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Én letiltanám, vagy lekorlátoznám annyira, hogy semmit ne lásson rólam.
2019. okt. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%

Mi bajod van az őszinteséggel meg a gerincességgel?

Mondd meg neki egy tömör, semleges hangvételű üzenetben. Ha utána se ért belőle, tiltsd le mindenhonnan és ennyi.

Ezen mit kell ennyit problémázni?

2019. okt. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
16-18 éves korosztály között milyen volt a kapcsolatotok? Honnan ismered?
2019. okt. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!