Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy egyik...

Miért van az, hogy egyik részről érzem a késztetést hogy ráírjak emberekre barátkozzak de közben meg ha már írogatunk egymásnak akkor azon gondolkozok, hogy miért írtam rá, nem is akarok semmit se tőle?

Figyelt kérdés
2019. okt. 13. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Azért, mert a vágyad megvan a kapcsolatokra, de nagyon félsz tőlük. Azt keresd meg magadban, hogy miért.
2019. okt. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez ilyen változó dolog nálam, van olyan nő akivel hetekig napi szinten több száz üzenetet váltunk, aztán most ha meg is látom, hogy online van akkor se érzem, hogy lenne mit mondjak nekik. Tovább lépni még esetleg félhetnék is de csak a beszélgetéstől miért félnék? Vagy ha ez van akkor miért van az, hogy néha nemcsak igénylem de tudok is beszélgetni máskor meg bár igénylem de nem érzem úgy, hogy bármi "normálisat" tudnék a másiknak mondani.(új ismerősöknek se, régieknek se)
2019. okt. 13. 09:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Én rá sem írok senkire.

Ha valaki valamilyen formában ír, még első körben majdnem örülök is. Jó lenne valakivel megbeszélni a gondjaim. De két-három üzenet után már terhes az egész. De ugye ez logikus, egy szinte idegennel két üzenet után nem lehet komoly témákról beszélni pl.

2019. okt. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mert csak beszelgetni akarsz, nem ismerkedni
2019. okt. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 én pont fordítva vagyok, sokkal inkább tudok komoly/fontos dolgokról beszélni olyanokkal akikkel nem állok fizikailag kapcsolatban. Idegenek előtt, úgy hogy nem ismernek személyesen könnyebb megnyílni. Persze ha csak lelki szemetesládának használod a másikat az nem feltétlenül vonzó neki, ahogy fordított esetben én se örülök neki.
2019. okt. 13. 09:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Valójában a lelki szemetesláda téma messze nem érkezik el, mert olyan gyorsan terhessé válik minden ember


#3

2019. okt. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ízisz8 válasza:

Lehetséges, hogy közben kiderül, hogy nem egy a realitásotok. Semmi baj. Olyanokkal kommunikálj, akikkel van közös témád és mindketten hajlandóak vagytok meghallgatni a másikat, és legalább van valamennyi egyetértés köztetek.


Ez csak beszélgetés közben derül ki. Lehetséges finoman lezárni egy beszélgetést anélkül, hogy rosszul érezd magad.

2019. okt. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem volt hasonló érzésem. Írni akartam valakire, írtam is, de aztán rájöttem, hogy nem tudok olyan érdekes lenni számára, mint szeretnék, ezért megbántam, hogy írtam rá. Engem az zavart meg, hogy a társaságát igényeltem, de nem tudtam kielégíteni egy megfelelő beszélgetés igényét. Ez végül elvezetett oda, hogy azóta nincs kedvem vele beszélgetni, mert nem szeretem magam a társaságában, mivel nem érzem magam olyan jó beszélgetőpartnernek, ezért már őt sem akarom szeretni, kedvelni (félve a kudarcos beszélgetésektől).
2019. okt. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!