Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gaz ha nem akarok kibekulni?

Gaz ha nem akarok kibekulni?

Figyelt kérdés
Osszevesztem egy nagyon jo baratommal. Most o azt varja hogy majd en kezdemenyezek a belulessel, de miota nem vagyunk joban nekem sokkal jobb. Rajottem mennyi mindenben gatolt, felszabadultabb vagyok tobb lett a baratom. Es rajottemnh nekem egyaltalan nem hianyzik. Szerintetek nagy bunkosag ha nem kezdek el vele kibekulni hanem hagyom sz egeszet?
2018. márc. 17. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Most komolyan azt illetően kérsz tőlünk tanácsot, hogy lehetsz-e boldog vagy nem?


Jól érzed magad, boldog vagy nélküle. Miért akarod kínozni magad ha végre kiszabadultál abból a barátságból?

2018. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Szedd össze magad.
2018. márc. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Hmm hasonló helyzetben vagyok én is. Esetleg privátban megosztanád hogy min tudtatok úgy összeveszn?
2018. márc. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell vele foglalkozni,főleg,ha neked így valóban jobb. Legyen ő nyugodtan a múlté. Nem gáz, ha nem kezdeményezel békülést, főleg, ha csomó mindenben visszafogott téged.
2018. márc. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Nem gáz egyáltalán, az lenne gáz, ha még folytatnád. Én többször újrakezdtem egy ilyen energiavámpírral, egyszer ő kért bocsánatot egyszer én, de mai napig nem értem, hogy mi a bánatnak? A szünetekben sokkal jobban éreztem magam :D Legutóbb a hisztijénél fogtam magam és szó nélkül kitöröltem az életemből, meguntam a magyarázást meg az ígérgetést, pedig nem vagyok egy kofliktuskerülő alkat, a megbeszélés híve vagyok. Ott már úgy éreztem, felesleges a szó. Tök hülyének érzem magam, hogy annyi esélyt adtam a dolognak, közben meg csak magamat szivattam.

Bunkóság vagy nem, mi a bánatnak szenvedj mellette, ha egyszer nélküle jobb?

2018. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem kötelezhető arra, hogy olyan ember felé (újra)nyisson, akinek a társaságában nem érzi jól magát.


Ellenben a kölcsönös tisztelet minde kinek kijár. Tehát ezt le lehet kommunikálni kulturáltan, korrekt asszertív módon. Ha az illető mégis drámázik, akkor onnantól az az ő baja.

2018. márc. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Összevesztetek, te meg rájöttél, hogy sokkal jobban érzed magad nélküle. Ezek után, miért keresnéd?
2018. márc. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!