Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A szép emberek felszínesebbek...

A szép emberek felszínesebbek mint mások?

Figyelt kérdés
2019. okt. 17. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem feltétlenül. Én pl nagyok szép vagyok, ugyanakkor szerény is, és a humorom is korrekt. Nem érdekelnek a külsőségek, divat, semmi ilyesmi, de pl az ókori kultúra igen.
2019. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
szerintem nem függ össze
2019. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
"az ókori kultúra igen" - különösen a régészeti ásatások -tehát nem felszínes az egyeske. Szerintem ilyen törvény nincs. Vannak szépek, akik felszínesek, és nem vannak kevésbé szépek közt is felszínesek ... és így tovább
2019. okt. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Hmm, hát a környezetemben a természetesen (azaz nem csak 5 kiló sminkkel, a legfullosabb ruhákban) szép lányok többnyire nem tartják sajnos sokra magukat, nem hiszik el, hogy tényleg nagyon jól néznek ki. Szóval szerintem nincs összefüggés.
2019. okt. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Nekem sok (smink nélkül is) szép ismerősöm van, de sajnos nem hiszik el... :/

Szóval nem igaz a felvetésed.


25/N

2019. okt. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Mindenki felszínes a maga módján. Mindenki szerepet játszik. Hidd el megdöbbennél, mennyire nem számít ki, hogyan is néz ki, mindaddig amig mondjuk betekintést nyernél egy pihenő/lazulósabb - kifejezetten, szándékosan, otthon egyedül töltött - napja után. Ahol lehull a maszk, a lepel, előtör a valódi én, a sok megfelelési kényszerből adódó stressz levezetése, önmaga átmeneti elhanyagolása, lustálkodás (ami amúgy tök természetes, csak sokszor úgy véljük a látszat miatt, hogy a ,,tökéletes emberek" ilyet nem csinálnak, mert mindig elfoglaltak, mindig csak a siker, a szépség, a körberajongás) a felszínesség miatt...hidd el barátom nagyobbakat finganak és gusztustalanabb dolgokat csinálnak, mert ha túl sokáig az elme a saját rácsa valakinek és csak pillanatokra tud kiszabadulni ebből és nagyon megszokott, már-már a személyiségét is átitatott dologról van szó, akkor is ott van az a határ, az a gát ami ekkor megnyílik, kifakad, kiteljesedik. Szóval lehet, hogy aki szép (ez is teljesen relatív szvsz.) , vagy kevésbé, teljesen mindegy, mert állandóan szerepeket játsszunk. Te is. Én is. Mindenki. Tudatalatt működik ám ezer szenzor az agyunkban amit semmivel nem lehet átverni és ez belénk van kódolva. Ha körbevesznek emberek teljesen máshogy visekedsz, vélekedsz, döntesz dolgokról, mint amikor teljesen egyedül vagy. Szóval a kérdésedre a válasz. Igen. Bárki lehet az.
2019. okt. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
1-es! Te aztán nagyon szerény vagy. :D
2019. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Én pl nagyok szép vagyok, ugyanakkor szerény is"


:DD na az ilyenekről pont nem hiszem el hogy szépek. egyértelmű hogy egyeske csak azt HISZI hogy szép :) aranyos

2019. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%
8 viccolt az egyeske
2019. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!