Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy ha nem...

Mit tegyek, hogy ha nem értenek a szép szóbol?

Figyelt kérdés

Sajnos kettő barátom nem ért a szép szóbol.


Elmesélem, hogy megértsétek.

X és Y peldával.



X barátomat már 8 éve ismerem és elég sokat tudunk egymásról. Egy kicsit hajlamosabb az önsajnáltatásra de engem nem zavar. Legjobb barátomnak tartottam idáig.


Y barátomat 2 éve ismerem. Neki 2 hete lett vége a kapcsolatának és amikor teheti akkor jól berug és verekedik.


Na most ők ketten úgy döntöttek, hogy engem vesznek célpontnak a sajá lelkibajuk végett.


Van egy csoport ahová írkálni szoktunk és ott mondják a magukét.

Idézem őket "Lajos(ez a nevem) te b@@i vagy, Lajos te félsz a nőktöl, Lajos te csak ujságon láttál női szervet és még sorolhatnám reggelig.


Ebben az a vicces, hogy az Y-barátom tegnap írt, hogy szerezzek neki csajt. Jó nem egyszer volt, hogy találtam neki stb.(nem vagyok papucs, csak én úgy gondolom hogy egy barátnak kell segíteni) Na mikor küldtem neki csajokat akkor ezeket írta, hogy túl ronda, túl vékony, túl szép, túl kövér.

Én megpróbáltam..


Akkor az X-barátom meg folyton hívogat, hogy hallgassam meg. Ennek ellenére felhozza az olyan dolgokat amit csak neki meséltem el legyen az párkapcsolat vagy kalandok. És ezt a csoportba írja ahol benne van az a lány aki tetszik nekem. De mivel tudja, hogy tetszik a lány így rámozdúlt.


Ma mondtam nekik, hogy fejezzék be ezt a viselkedést. 19 évesek.

De ők csak folytatták.


Néha úgy gondolom, hogy ez nem barátság..értem én a viccet de van ami túlzás. Én se sértegetem őket még a múltjukat sem hozom fel.

Csak azért rossz érzés, hogy ilyenek.


Kicsit zavaros de most mit tegyek?


2018. dec. 9. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki rámozdul arra a nőre aki bejön neked, és ezt tudja, az nem a barátod...
2018. dec. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-es ez igaz, de nők azok mindég is lesznek..bár érted.
2018. dec. 9. 19:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Lesznek, de te ráhajtanál a barátod nőjére? Nem mi? Erről beszéltem.
2018. dec. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy kis 1-2 fős baráti köröm. Totál luzerek voltak, de engem ez nem érdekelt bírtam őket. Mikor mindig én lettem a móka tárgya vagy a barátnőm meguntam. Azóta írni se írok nekik, hiába kérdezik mikor érek rá.
2018. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egy kis infó.


Volt egy hatalmas vitánk amit megbeszéltünk.


A lány a barátomat választotta. Ennyit írtam neki. Ha nincs ló jó a szamár is. Amíg a barátomnak nem volt csaja addig jó voltam és most hogy nincs neki lépett.


Na de a barátom mellett sem fog sokáig maradni.

2018. dec. 10. 01:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Nektek fogalmatok sincs róla, mi a barátság.Ez köztetek csak haverság.De szerencsére egyformák vagytok jellembelileg, gondolkodásbelileg.

Ebből kifolyólag akár még jó barátok is lehettek!

2018. dec. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!