Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy szép lánynak tényleg nem...

Egy szép lánynak tényleg nem lehetnek fiúbarátai?

Figyelt kérdés

Sokak szerimt nagyon előnyös a külsőm, megpróbáltam fiúkkal is barátkozni, de nem igazán jött össze. Velem egykorúakkal, idősebbekkel, de még fiatalabbakkal se, mert előbb-utóbb mindegyik úgy kezdett közeledni, vagy egyenesen szerelmet vallott. Pedig nem szoktam hülyíteni senkit, általában már az elején letisztázom, hogy nem akarok barátságnál többet, sokak azt mondták, hogy ez elég is nekik, de aztán kiderült hogy nem. Az olyanokkal sem jártam jobban akiknek volt barátnőjük, mert vagy a csaj lett féltékeny, vagy a srác állt elő azzal hogy elhagyja a barátnőjét és jöjjünk össze. Van esély rá hogy lesznek fiúbarátaim vagy hagyjam?

(A vélemények érdekelnek, nem itt akarok barátkozni, vagy ismerkedni, kérem ne írjon ilyen szándékkal senki)



2019. jún. 8. 01:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Férfiként nincs szükségünk lány barátokra.
2019. jún. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
A 2 legjobb lány barátom gyönyörű. Szóval de, rájuk alapozva egy szép lánynak is lehetnek fiú barátai.
2019. jún. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem nagy esélye van rá sajnos, de vannak mindig kivételek de az nagyon kevés,különbözőek vagyunk ezért van rá esély.


Igazából én már csalódtam pár emberbe,de szívesen megismerkednék egy lánnyal hát ha benne nem családnák, akivel csak barátok lennénk semmi több, nem is vágyok kapcsolatra ezért akár mi is lenne egész biztosan nem vállalnék senkinek sem szerelmet, de jó lenne egy ilyen barát, tovább nem is mondom mert lehet hogy sokan hülyének gondolnak már így is.

2019. jún. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Vállalnék
2019. jún. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Vallanék, csak sikerült.
2019. jún. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Fiúként ugyanez a bajom. A legjobb amit tehetsz, hogy melegekkel barátkozol, én is szinte csak párkapcsolatban lévő/leszbikus lányokkal merek már barátkozni, mert egy idő után mindenkinél előjön, hogy akar valamit, ami nálam nem pozitívum.
2019. jún. 8. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
71%

Bennünk pasikban a nők számára elképzelhetetlenül erős a szexuális vágy, ezért mindenképpen meg akar dugni minden fiú ismerősöd. De ez nem jelenti, hogy ne lehetnének barátaid, csak mindkettőtöknek tudni kell kezelni a helyzetet.


Fogadd el, hogy minden pasi rád van gerjedve és időnként, amikor közeledne, határozottan jelezd, hogy nem lehet róla szó. Kellően intelligens pasi legfeljebb párévente egyszer próbálkozna, ennyit el kell viselned.


Ugyanakkor nem hiszem, hogy csak annyi lenne benne, hogy jó nő vagy. Értem, hogy nem hülyítesz senkit, de ösztönzőek lehetnek számodra ártatlan dolgok is.

2019. jún. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Lehetnek, de azzal tisztában kell lenni, hogy a pozitív érzelmek egymással gyakran keverednek (az oxitocin hormonális hatására is) és nagy intellektuális agymunka kell ahhoz, hogy az ember ezeket képes legyen egymástól különválasztani. Azért is jó az ellenkező nemű barát, mert azzal az ember sok értékes információt szerez az ellenkező nemű egyén eltérő gondolkodásmódjának megismerését illetően, tehát a világot szélesebb perspektívában lehet szemlélni.
2019. jún. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem elég sok "barátnőim" voltak életem során, de csak azért mert sokkal jobban megértettem velük magamat,érettebbek voltak a hasonló korosztályú fiúk társaságában (persze vannak fiú barátaim is). Szóval igen, lehet fiúbarátod ha neki sem szándéka a közeledés. Én tudok barátkozni lányokkal engem nem érdekel hogy milyen csinos, addig, még eltudok vele társalogni értelmesen, és nem látok mindenben rögtön hogy "na akkor jöjjünk vele össze" ez csak akkor működik ha megvan a közös kémia, ha nincs, értelmetlen erőltetni és most itt a szándék az teljesen tökmindegy mert ha megismersz valakit és belészeretsz egyértelmű többet akarsz, de egyáltalán hogy legyen vonzódás idő kell hozzá,ismerkedés és ez IS egy opció ha fiúkkal barátkozol viszont ugyanúgy lehettek barátok addig míg megértitek egymást jól eltudtok beszélgetni és nem vonzódtok egymáshoz. Ez nem egy olyan dolog amit akármelyik fél is tud irányítani szóval a fiúk sem tehetnek arról hogy beléd szeretnek,bár az bunkóság hogy a tisztázásod ellenére is nyomulnak rád. :) 22/F
2019. jún. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ritka az hogy "csak barátok"!

Ha úgy is indul, hogy csak barát, de csinos is vagy és mindig ott vagy ha kell +veled meg lehet beszélni mindent akkor egy idő után még akaratlanul is beindulnak az érzelmek! Még ha Te próbálsz nem úgy közeledni akkor is! Elég ha kedves, megértő vagy, érted a poénokat + a kinézeted az ellenkező nemben úgy gondolom már elindítász valamit ha nem is azonnal vallja be!

Ha a fiúhoz nem úgy akarsz közeledni, akkor szerintem nem érdemes erőltetni mert, egy idő után inkább csak haragosokat szerzel!

Persze lehet kivétel!

F

2019. jún. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!