Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy igazi barát az ember...

Egy igazi barát az ember mellet marad ilyenkor is?

Figyelt kérdés
Ha az ember mondjuk bipoláris,személyiségzavar vagy valami skizofrén jellegű.Ha az ember alapvetően normálisan viselkedik csak néha megkattan és az eltart egy ideig.
2019. okt. 23. 17:30
 1/9 A kérdező kommentje:
"Személyiségzavaros,vagy skizofrén jellegű betegségese van." Hogy rendesen megfogalmazzam.
2019. okt. 23. 17:35
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben. Óriási teher egy ilyen ember barátjának lenni, ezt nem mindenki lelke bírja el, nem is lehet senkitől elvárni.
2019. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha csak annyiban nyilvánul meg hogy időnként ingerült lesz és alig szól valamit,esetleg beleköt sok mindenbe?
2019. okt. 23. 18:09
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Attól függ mert vannak akik nagyon durvák pl nekem egy ismerősöm ilyenkor meg fenyeget embereket stb.. Hát én nem bírtam
2019. okt. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is személyiségzavarom van, és már 1 barátom sincs.
2019. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#3 Csak annyiban? Ez neked "csak"? Az bőven elég egy barátság megszakításához, ha az egyik fél alaptalanul kötekedik minden előzmény nélkül vagy ha eltűnik minden előzmény nélkül. Az meg a másik, hogy egy beteg emberre bajban kb. sose tud számítani az ember, mert a saját problémái teljesen elvakítják ilyenkor is. Nem mindig vagy így, de legtöbbször igen. Nekem az egyik barátnőm személyiségzavaros, rajtam kívül senki nem bírja elviselni pár óránál tovább, egyébként igazuk van, tényleg undorítóan tud néha viselkedni, még ha az esetek többségében normális. Rólam leperegnek a dolgai, de én jóval keményebb bőrrel lettem megáldva, mint az átlagember. Az érzékenyebb barátaim közelébe se viszem már ezt a lányt, mert ha rájön az 5 perc akkor rettenetesen meg tudja bántani őket és utána akár hetekig is rosszul érzik magukat. Gondolom nem ezt a választ vártad, de ez személyes tapasztalat.
2019. okt. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Magamról beszélek,nincs papíron semmilyen személyiségzavarom de néha elszoktam borulni,a barátom nem szokta magára venni mert azt mondja hogy a szavak elszállnak és nem jelentenek semmit,általában rám szokta hagyni a dolgokat,még a barátnőjét is hagyja had dúzogja ki magát aztán majd abbahagyja.Amikor azt ecsetelem neki kit hogy ölnék meg akkor még néha hozzáteszi hogy "igen,előtte még meg kéne skalpolni.
2019. okt. 23. 19:11
 8/9 A kérdező kommentje:
Ki tudja,lehet rokonlelkek vagyunk.Félre értés ne essék,ebben semmi ezotéria nincs.
2019. okt. 23. 19:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem nincs személyiségzavarom, mégsincs sok barátom ( kettő van, de távol élünk, elég kevés a kontakt, ritkán találkozunk) ahol élek, ott egy sincs.. szóval ne okold magad emiatt.. simán lehet más dolgok miatt is ez. Lehet máshogy gondolkodsz a dolgokról, kilógsz picit a sorból... Ilyenkor nem könnyű barátokat szerezni .. fel a fejjel.
2019. okt. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!