Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudok barátságokat...

Hogyan tudok barátságokat kialakítani?

Figyelt kérdés

Most eszméltem rá, mikor minden ismerősöm itt meg ott nyaral 8-10 fős társaságban, hogy nekem nincs senkim és itthon ülök :/

Az osztálytársaim nélkülem mennek programokra, kirándulni, nem is szólnak. Szóval őket elengedem (túl sokáig próbálkoztam így is)

Szeretnék barátokat és fix embereket az életembe. Senki nem ír rám messengeren se magától, csak ha írok valakinek akkor válaszolnak... Szóval nem tudom mit tettem de kb. Mindneki utál :(

Mit lehet tenni? Budapesti vagyok ha ez segít, sok ember él itt de alapvetően mintha kicsit mogorvák lennének (az idegen emberek más idegenekhez)

De nem igazán ismerkedtem/barátkoztam még így, eléggé nem találom a helyemet, mindenhonnan kirekesztettnek érzem magam és ez nem normális!

Sokmindent megfogadtam magamnak és még mindig itt van 1 hónap a nyárból, szeretném emlékezetessé tenni amennyire lehet :/

19/F



2019. júl. 30. 23:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mennyél programokra, ahol kevés ember van. Ha nagyon társaságra vágyok, és senki sem elérhető, akkor ilyeneket szoktam csinálni, és akkor azért lehet beszélgetni, meg ilyenek.
2019. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez nem túl konkrét :/ Nem tudom milyen programokra mehetnék ahol így nyitottak erre az emberek, meg 90% ban mindig valaki valakivel van és annyira meg nem vagyok magabiztos, hogy csak így betársuljak meg ilyenek...
2019. júl. 31. 18:23
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tök random nem fogsz találni embert, meg szerintem értelme sem sok van.

Találj ki egy hobbit és csináld azt, ahogy csinálod, úgy másokkal is megismerkedhetsz. Pl. kondizni jársz, akkor megismerkedhetsz, akik ott edzenek, vagy biciklizel és túrákra járkálsz, ahol ismerkedhetsz, akár valami számítógépes játék is lehet, ahol beszélgethetsz emberekkel.

2019. aug. 1. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Menny el a Gellért hegyre népdalokat énekelni, és akkor lehet hogy leszólítanak a turisták, hogy mi ez. És akkor beszélgetsz velük, meg lefotózod őket ha megkérnek rá.


Vagy állj ki egy táblával az utcára mindenki utál felirattal.


De még jobb, ha eljársz jógázni, vagy vmi hasonlót csinálni.

2019. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nagyon vicces :)

Voltam a gellért hegyen amúgy és nem találkoztam turistával...

De a többi sem valami hasznos. Komolyabb mentalitást vártam de hát nem vagyunk egyformák :)

2019. aug. 1. 15:50
 6/13 anonim ***** válasza:

A hobbikeresés szerintem sem rossz ötlet :) Ott könnyű beszélgetni mert meg van a közös téma. De hirtelen erre a hónapra nem hinném, hogy találhatnál egy öribarit 😅 Semmiképp se add fel, az edzőterem például tök jó ötlet, vagy ha konkrétan szeretsz egy sportot (foci, kézi) esetleg própálkozhatnál sulis vagy akár "sima" sportegyesületnél, hátha még el tudnak vinni valami edzőtáborba augusztusban.

Jótékonykodni is egyre több fiatal jár el, ha felkeresel egy szervezetet biztosan örömmel veszik ha van kedved elmenni kenyeret kenni a szegénygyerekeknek vagy hasonló... Esetleg keress valami nyelvtanfolyamot, azokra most is simán tudaz jelentkezni (bár ezek kicsit drágák, de a szüleid nem hinném, hogy panaszkodnának azért mert tanulni akarsz...)

Sajnos nehéz úgy tanácsot adni, hogy nem ismerjük az érdeklődési körödet 😅 De ha csak szimplán dumálni szeretnél, akkor akár én is beszélgetek veled, feltéve ha nem gond, hogy fiatalabb vagyok nálad :)

2019. aug. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem erre az egy hónapra keresek, tovább is nyilván :D Csak minnél hamarabb el akarom kezdeni mivel tétlenül feleslegesen ülök most itthon.


Lehet kicsit illúzió romboló leszek de tényleg nagyon sok mindent kipróbáltam már és ez kb már a legutolsó lépés, hogy az internet népéhez fordulok :/


Van hobbim ami sport, de ebben már elég jó vagyok és nincs szükségem sulihoz vagy edzéshez. Meg ez egy személyes sport 1v1 szóval igaziból csak egy edzőtárs kell, akim megvan (rokon) Nos kereshetnék más edzőtársat de nem akarom őt cserbenhagyni...


Voltam jótékonykodni is, a közösségi szolgálatomból mind a 30 órám megvan szóval voltam elég sok helyen és azt kell mondjam annak ellenére, hogy kötelező dolog meg ilyesmik, hogy 95%-ban idősek voltak legalábbis felnőttek és a korosztályom körüliek nem :/


De igen, ezek pénzesek és nem, valóban nem haragudnának meg viszont fizetni nem fizetnék :D Jogsit csinálok és azt is én fizetek és én dolgozok érte :)

(amúgy se melóban se autó suliban nem sikerült szóval reménytelen vagyok i guess)

Ezek egyszerűen nem olyan helyek, az ember kényszerből van ott (meló vagy suli) ide nem azért megy az ember hogy hű most barátokat szerzek jéj... Meg nem is nyitottak erre stb.

2019. aug. 1. 17:08
 8/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Cserkészet? 😅 És nem kötelező közmunkára gondoltam, vannak kifejezetten ilyen jótékonykodó szervezetek, azért jutott eszembe mert az én gimimből is sokan járnak fiatalok.

Játszol valami hangszeren? Esetleg valamilyen bandát keresni?

Csak ötletelek, bocsi 😅

2019. aug. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem voltam még így kifejezetten soha jótékonykodni, szóval ennek utána nézek hogy és mit :D


Nem játszom sajnos, pont mostanában gondolkoztam amúgy ezen de most kicsit sok lenne +1 hobbi :( De szeretnék igen, de mire olyan szinten leszek HA egyszer leszek, hogy banda kelljen az sok sok év...

2019. aug. 1. 17:28
 10/13 anonim ***** válasza:

Esetleg szeretsz túrázni? Tudok egy túrakört, ha érdekel privátban írok róla :)

Esetleg nincs még valami hobbid, vagy egyéb dolog amit szeretsz? 😅Lehet úgy kicsit könnyebb lenne a dolgom... ;)

2019. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!