Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti éreztétek már, hogy meg...

Ti éreztétek már, hogy meg akarjátok csókolni a legjobb barátotokat/barátnőtöket?

Figyelt kérdés

Abban a korban vagyok, hogy már nem valószínű hogy változna a szexuális orientáltságom, tudom hogy heteró vagyok, barátom is van már egy ideje. A legjobb barátnőmet kiskorom óta ismerem, de csak az utóbbi években erősödött fel egyre inkább, hogy hiányzik ha napokig nem találkozunk, feldob ha látom vagy ha beszélünk, és néha azt érzem hogy jó lenne megcsókolni, különösen mikor átölel vagy (ezt nem tudom normálisabban kifejezni) lelkileg kapcsolódunk, megnevettet mikor rossz kedvem van, vagy valamilyen komolyabb téma kapcsán kisegít, érzem hogy számíthatok rá. Mivel nem akarok ennél tovább menni, szexuálisan nem is vonzódok lányokhoz, és nála is csak alkalmanként érzem hogy szívesen megcsókolnám, így gondolom ez szimplán csak annak a jele, hogy mély a kapcsolat és szeretem barátilag.:D

Viszont ilyet még sosem hallottam személyesen másoktól, csak olvastam néhány hasonló esetet neten és nagyon érdekelne, hogy ez mennyire számít gyakorinak vagy normálisnak?



2019. nov. 1. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Szóval nem hetero vagy, hanem bi.
2019. nov. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Leszbikák kivételével senki nem érez így.
2019. nov. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném, egyáltalán nem izgat fel, ahogy semelyik másik lány sem, tudnék róla ha a másik nem felé kacsintgatnék.😀 És de, hallottam már olyan történetet hogy heterók is éreztek így mély barátságnál, csak nem személyesen, és elég keveset.
2019. nov. 1. 13:49
 4/9 xp ali ***** válasza:
Lehet, hogy mégsem vagy hetero? Lehet, h összekevered a szertetet meg a szexet? Az anyukák is összecsókolgatják a gyreküket, meg a nagymamák az unokájukat, de ez még nem baj. A szexuális irányultság nagyban döntés kérdése, főleg a lányoknál. Ismerek lányt, aki pasizott huszonX éves koráig, aztán valahogyan lett 1 csaja pár évre, most megint pasi után néz.
2019. nov. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenki a homo és hetero közötti út valamelyik pontján helyezkedik el, kisebb-nagyobb arányban. A csók már szexuális vonzalom.
2019. nov. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy hetero, bármennyire is próbálod nem tudomásul venni.
2019. nov. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
már csókolóztam legjobb barátommal
2019. nov. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akit a legjobb barátomnak tekintek jelenleg, abba éveken át durván bele voltam habarodva, olyasminek képzelem a régóta házas emberek (párok) közötti érzelmi köteléket, amilyenné a miénk vált mostanra. Ő állítása szerint világéletében barátként tekintett rám, nem is vonzódik hozzám szexuálisan, mégis csomószor beszélt arról, hogy csókolózni szeretne velem, közel érez magához, számára ez természetes, nincs semmi erotika benne. (Bele is mentem párszor egyébként, nem volt rossz.)

Személy szerint én se nagyon hiszek abban, hogy ez lehet színtisztán baráti gesztus, de ő valószínűleg áterezné, amit mondasz.

2019. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, bár az nem baráti csók volt :D összejöttünk aztán inkább maradtunk barátok, mert egyikünknek se jött be :) szerintem normális
2019. nov. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!