Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogyan ismertétek meg a...

Ti hogyan ismertétek meg a mostani legjobb barátotokat/barátnőtöket?

Figyelt kérdés
Leírnátok hosszabban? :)

2015. aug. 18. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
7 éve találkoztam vele először életemben, de nem barátkoztunk össze. Majd rá 2 évre egy osztályba kerültem vele. Abból az osztályból alig ismertem pár embert. Minden fiúval összehaverkodtam, gondoltam ő is csak egy szimpla haver lesz. De mégsem, fél év telt el és seggünk fejünk együtt volt. Ez így ment 3 éven keresztül. Aztán elköltöztek sajnos, de azóta is minden évben, nyáron visszajönnek és semmit sem romlott a kapcsolatunk. Először nagyon szomorú voltam és nagyon nehezen hittem el, hogy ő most tényleg elköltözött. Régebb ugye napi szinten láttam és gondoltam egyet és vele voltam, most meg.. egy évben láthatom pár hétig. Ettől függetlenül mondom, nem romlott semmit a kapcsolatunk, sőt erősödött szerintem.
2015. aug. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek áruházi pénztárnál, sorban állás közben ismerkedni. A nő kosarának tartalmából következtetni lehet az életvitelére, és ez nagy támpontot ad a beszélgetéshez. Most is így történt. A kosarából láttam, hogy csak egy személyre vásárol, így szabad a pálya.
2015. aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Munkahelyen.


Gyárban kezdtem el dolgozni,majd két napra rá.Láttam egy csajt aki nézegetett engem,de nem úgy,hogy tetszek neki :D Aztán mindig annyian körbe vették,de nem mertem oda menni ismerkedni.Pedig vhogy megakartam őt ismerni.Aztán a sors úgy hozta,hogy egy szekrénybe kerültünk. Aznap pont 12 óráztunk,de mivel nálam volt a kulcs a szüneteket együtt töltöttük,meg pont egymás mellé osztottak be minket.Utána pár napig egymás mellé kerültünk.Végül 4.nap munka után már nála kávéztam.5.nap meg szabadnapunkon felmentünk Pestre csavarogni. Onnantól kezdve már mindig munka után együtt lógtunk.Aztán őt kirúgták,mert lebetegedett és ugye gyári munkás pótolható.De nekünk megmaradt a barátságunk,amihez hozzá járult,hogy 5 perce lakott,ami fura,mert soha nem láttam sem őt sem a szüleit,tesóját. Arra felé is sokszor sétáltam a kutyákkal.Szóval nem volt gond,mert sokat tudtunk találkozni. Most októberben lesz 2 éve,hogy legjobb barátnők vagyunk:) Tőle jobb barátot nem kívánhatnék,olyanok vagyunk mint a testvérek:)

Nagyon különbözőek vagyunk,de mégis jól kijövünk:))


23L

2015. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gimnáziumban az évnyitón mellé ültem, és onnantól barátok vagyunk. Tudom, azt kérted, hogy hosszabban írjam le, de ez egy ilyen rövid sztori: most hozzá lehetne tenni, hogy gólyatáborban is mellé ültem, vagy a suliban is (nem nagyon bajlódtak nálunk az ültetéssel), meg mindenféle helyekre járunk azóta is együtt.
2015. aug. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az úgy történt, hogy átmentem egy másik suliba. Ő nem nagyon szólt hozzám, csak csendben rajzolgatott, én meg elvoltam másokkal. De valamelyik nap mellette kellett ülnöm angolon, és szünetben láttam, hogy animét rajzol. Órán pedig megkérdeztem tőle hogy: Lara Croftot tudsz rajzolni?

Erre persze csak ráncolta a szemöldökét, nem tudta hogy kiről van szó. Én meg elkezdtem magyarázni neki, hogy ki ő, mit csinál stb. Két nappal később odaadott nekem egy Anime Lara Croft rajzot, amit a mai napig a szobám falán őrzök. Másnap már automatikusan mellé ültem angolon, meg más órákon is. Nagyon még közös témánk nem volt sajnos. De az öltözőben mondott egy viccet az Így jártam anyátokkal nevű sorozatból, amit senki nem értett, de mi ketten szakadtunk a röhögéstől. Akkor megkérdezte: Jé te ismered az Így jártam anyátokkal-t? Én meg rávágtam hogy persze, az a kedvenc sorozatom. Mint később kiderült, neki is az. Innentől kezdve kicsit nyitottabbak lettünk a másik felé, rengeteg mindenről beszélgettünk (nem csak a HIMYM- ről). Szerencsére toleráljuk a másik hülyeségeit (pl: én hatalmas rocker-emó vagyok, ahogy ő szokott híni, és egyedül ő érti meg, hogy miért fordulok be teljesen, ha valaki azt mondja hogy: Ürögdi Ábel tök béna. Vagy én szoktam a védelmembe venni őt és leordibálni annak a fejét aki azt mondja: A FOB nem is rockzene. ; Ti nem is vagytok Tesók. stb.) Pedig csak egy éve ismerjük egymást. Ja és természetesen a másikat Tesó-nak hívjuk, ezt is a HIMYM-ből vettük.

2015. aug. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még azt hozzátenném, hogy két teljesen különböző ember vagyunk, és év elején soha nem gondoltam volna, hogy ilyen jó "Tesók" leszünk :)
2015. aug. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én úgy ismertem meg a legjobb barátnőmet hogy már óvódába is együtt jártunk de nem egy csoportba és nem is voltunk barátok. aztán elsőbe is egy évfolyamban voltunk de nem egy osztályban. Aztán 5.ben egy osztályba kerültünk de még mindig csak egymás nevét is alig tudtuk.aztán 5. ben egyszer csoportokban valakinél sütit kellett sütni akkor volt 1-2 óránk amíg akinél sütünk hazaérjen. akkor a játszótéren maradtunk és elbeszélgettünk és éreztem hogy valami más mint a többi barátom, addig még nem is volt igazi legjobb barátnőm de őt soha nem felejtem el! most vagyok 7. es. sokat vitázunk de elválaszthatatlanok vagyunk és ha nem jön iskolába a napom nem olyan jó mint a többi! nagyon imádom őt de túl gyáva vagyok elmondani mennyire szeretem bár szerintem tudja és én is mennyire szeret engem❤❤❤
2015. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Koripalyan ismerkedtunk meg,es azon a napon mar tudtuk kinek ki jon be:D sokat mentunk korbe-korbe,de termeszetesen mem azon a napon lettunk legjobb baratok.(egyebkent en lany vagyok o pedig fiu)

Es egyre tobbet talalkoztunk es nevettunk.Majd utana mindent megbeszeltunk egymassal.Es vegul legjobb baratok lettunk:)

2016. márc. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én most veszítettem el..... :'( :'( :'(
2016. júl. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!