Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Velem van a baj vagy másokkal?

Velem van a baj vagy másokkal?

Figyelt kérdés

Nincsenek tartós barátságaim. Régen netes barátaim voltak, az egyik több évig is tartott, pedig külföldi lány volt, meg volt 1-2 fiú is, szintén külföldi. Ezek már megszakadtak, pedig a lányhoz nagyon kötődtem. Később volt "hagyományos" barátnőm, akivel jártam strandra, voltam vele vásárolni, cukrászdában, szimpatikus volt, beszéltünk mélyebb, személyesebb témákról is, olykor ott voltunk egymásnak nehéz helyzetekben. Ez akkor ment tönkre, mikor ő egyetemen végzős volt, sok volt a dolga és nem nagyon írt nekem, inkább én neki, találkozni meg nem hívott. Közbe kiderült, hogy mással volt ideje találkozni. Nekem ez rosszul esett. Meg részben sajnálta is, hogy elhanyagolt, részben meg úgy gondolta, ez érthető, mert sok volt a dolga. Utána is beszéltünk még de aztán volt, hogy beszéltünk normálisan, volt hogy abbamaradt a beszélgetés és el se köszönt, nem írt. Aztán én írtam a születésnapjára, megköszönte, mondta, írni fog és nem írt. Már sose lesz a régi. Olyan is volt, hogy egy amerikai pasival megismerkedtem Magyarországon, igazából angol tanárom volt (magánóra) de aztán összebarátkoztam vele, mert oda költöztem ahova elkerült tanítani új suliba, ott többet találkoztunk (kettesben is és másokkal együtt is), segítettem neki munkát keresni, én is érdeklődtem felőle, ő is felőlem, elvoltunk. Ez 1-2 évig volt így, aztán visszament Amerikába mert ott kellett hagyja a helyet, ahol tanított, újat nem talált ebben a városban. Mikor visszament, szomorú voltam kicsit és vártam volna, hogy majd később visszajön. Közben megtetszett nekem egy pasi, randizgattam vele, ezt megtudta ez az amerikai, így derült ki, hogy amúgy neki tetszettem. Nem tudtam, mert nem nagyon adta jelét, azon kívül, hogy találkozott velem sokszor. (Ez akkor annak is betudható volt, hogy nem volt itt szinte senkije, így nem volt kivel menjen ide-oda) Ettől függetlenül utána beszéltünk még, hogy melyikünk mit csinál, új munkája lett az USA-ban, beszéltünk rólam is de egyre ritkábban írt. Már sosem. Néha azért én írtam neki. Persze ez meg lehet ott romlott el, hogy tetszettem neki és képbe jött a másik pasi. De nem tudom, lehet a távolság miatt amúgy is... bár fogalmam sincs.


Nekem nincs egy tartós barátságom sem. Párom van (az a pasi, akivel összejöttem mikor az amerikai megtudta, hogy nekem tetszik valaki) és barátnak is elfogadnék valaki hasonlót de a párkapcsolat nyilván más.


Velem van a baj hogy nincs igazi barátom?

Az egyetemen most jól kijövök a csoporttársaimmal de ők se valami nagy barátok, csak beszélünk szünetekben, órák között, elvagyunk de ez nem barátság.


2019. nov. 6. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Neked legalább sikerült,engem is ki használnak az emberek, igaz én hím vagyok.
2019. nov. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
másokkal van a baj.. csinálj mindent úgy ahogyan eddig
2019. nov. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!