Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ereztetek mar ugy, hogy igy...

Ereztetek mar ugy, hogy igy vagytok maganyosak, hogy mindig masokkal vagytok?

Figyelt kérdés

Sok baratom van, sokan szeretnek, szinte soha nem vagyok egyedul, ha megis, akkor hivasozok emberekkel, vagy messengerezek.


De egyszeruen ugy erzem, hogy nincs idom mindenkire, akit szeretek, nincs idom mindenkinek valaszolni, mert van, hogy 20 uzenetem van messengeren, ha par orat nem vagyok elerheto, plusz csoportok es kozben egesz napra van programom.


Ti ereztetek mar igy?


2019. febr. 26. 22:23
 1/3 anonim válasza:
65%
Igen
2019. febr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. febr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En is viszonylag “sok” emberrel vagyok joba (igazabol felszinesen, vagyis nem erzem azt naluk, hogy barmirol el tudnek veluk tarsalogni) es egy ido utan pl. belattamozom oket :(

En foleg (es mindennap) a legjobb baratnommel szoktam beszelni, igazabol nagyon nem kell mas.

2019. febr. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!