Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miről beszélgessek másokkal...

Miről beszélgessek másokkal ha nincs életem?

Figyelt kérdés
Se párom,se gyerek,se kulonosebb dolog amirol beszelhetnek. Szeretnek baratkozni,de nem tudom mit mondhatnek. Foleg kollegakrol van szo. Az a baj hogy az o eletuk (ferfj,gyerek) sem erdekel kulonosebben. Mas valaki ilyen cipoben? Ti hogy csinaljatok?
2019. júl. 26. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Rossz helyen keresgélsz. A kollégák közül nagyon kevesen lesznek csak igaz barátok, és mihelyst egyikőtök elmegy a munkahelyről, nagy eséllyel halványodik a viszony.

Igazából keresni sem kell, az élet hozza őket. Mi pl. nemrég költöztünk falura, és mivel mi vagyunk az "újak", mi kezdeményeztünk beszélgetést, de volt, aki közeledett hozzánk, és jóban lettünk vele. De barátkozni a legkönnyebb olyan helyeken, ahol közös célok vannak. Tanfolyamokon, hobbikörben, önkéntes munkában. Nem kell villognod a családdal, pároddal, szerintem a mai világban senki sem ítél el ezért, ami nincs, arról nem is lehet beszélgetni.

2019. júl. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valami hobbid csak van :). Vagy olyan téma ami nem annyira elvont, és másokat is érdekel. :D

Én itt találtam már pár barátot.

2019. júl. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Járj el,sportolj, kirándulj, szórakozz, itt össze fogsz futni emberekkel, sok sikert.
2019. júl. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lényeg az az hogy csinálj valamit, lépj ki a komfortzónádból stb..
2019. júl. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!