Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az ilyen embereket jól gondolo...

Az ilyen embereket jól gondolom hogy nem lehet barátoknak nevezni?

Figyelt kérdés
Igazából 5-10 ilyen embert ismerek. De mindig csak akkor találnak meg ha éppen a segítségemre van szükségük. De mikor én kérdezek valamit hogy akkor menjünk el sörözni bowling stb akkor mindenki foglalt meg senki nem ér rá. Én felszoktam őket köszönteni vissza természetesen ezt nem kapom de még szóban sem. Legutoljára mikor kijelentettem, hogy az ilyen egyoldalú hozzáállás nekem nem pálya azóta mindegyik megsértődött, és már az utcán se köszönnek nekem..
2019. nov. 7. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ilyenek nem barátok..
2019. nov. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy leépítetted őket, nem barátok, velem életem nagy részében így viselkedtek: ha segítség kellett, előkerültek, mindennapi kapcsolattartás is csak akkor működött, ha én kerestem őket. Mobiltelefon-költséget sem akartak rám áldozni, semmit... Volt aki évekre eltűnt, majd hirtelen előkerült amikor "most-jaj-azonnal" segítség kellett neki...

Érdekemberek.

2019. nov. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek tényleg nem barátok, nem éri meg velük foglalkozni.
2019. nov. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!