Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A britek miért ilyen beképzelt...

A britek miért ilyen beképzeltek, gőgösek?

Figyelt kérdés

Most a hétköznapi emberek többségére értem.

Semmi kultúrájuk nincs pedig, általános műveltség nulla, a kajájuk kaki, kínai, indiai meg olasz kaját esznek.

Minden ami angol szar minőség.

Depressziós, nyirkos, mocsaras szar kis országban élnek.


De mire fel ekkora az ego?


2019. nov. 12. 21:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
64%

"Depressziós, nyirkos, mocsaras szar kis országban élnek."

"Angliában élek már hosszú évek óta"

Talán elraboltak és erőszakkal ott tartanak? Amit itt leírtál, mondd a szemükbe (ha mered)! :)

2019. nov. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
79%

Lehet, megtudták, hogy Magyar vagy?


A Britek letettek pár dolgot az asztalra, és mindezt egy nyirkos, mocsaras, kis szar országból.


Pl zenei téren adtak a világnak maradandót: Beatles, Rolling Stones, Depeche Mode, stbstb...


Amúgy az idegengyűlölet sosem a géniusz rétegnek a sajátossága, valószínű a bugyutábbakkal sikerült összefutnod.

Mondjuk az általánosítás sem....

2019. nov. 13. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Minek tetted fel ezt a kérdést amúgy ha nem válaszokat vársz csak megerősítést?
2019. nov. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
58%
Nyilván, ha Newcastle-ben vagy rendes angoltudás nélkül mosogató, akkor ilyen emberekkel fogsz találkozni. Én sem szeretem Angliát, de az általad felsorolt kifogás pont annyira igazak egy átlag magyarra is.
2019. nov. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

13


Éppen, hogy válaszokat várok nem téma elterelést.


Az okokat keresem, és ha tudatlanok azzal jönnek, hogy á nem is olyanok bla bla az nyilván fárasztó.


Elég rég óta itt élek ahhoz, hogy megalapozott véleményem legyen illetve beszéltem elég emberrel és olvastam elég külföldi véleményét ahhoz, hogy jogosan feltehessem a kérdést.


Szóval ismétlem, a válaszok, okok jöhetnek, de a fárasztó tagadások, téma kiforgatása nem.

2019. nov. 13. 13:01
 16/21 A kérdező kommentje:

15


Dolgoztam fizikai munkát is és szellemit is. Jó az angoltudásom, könnyen elbeszélgetek bárkivel és a szakmám is tudom gyakorolni.


Írtam, hogy van egy felsőbb, műveltebb réteg, úgy 5%, de ők meg nyilván még annyira sem fognak keveredni holmi külföldiekkel. Ezek az összes más európait is lenézik nem csak a magyarokar és más kelet erópait. Fraciákat, nemeteket ugyanugy

2019. nov. 13. 13:05
 17/21 anonim ***** válasza:
65%
Én nem is csodálom, hogy veled így viselkednek az angolok. Borzalmas a stílusod, nagyon visszataszító. Ez nem csak az angoloknak, de senkinek nem szimpatikus. Azt mondod nekik nagy az egójuk, mostmár világossá vált, hogy maximálisan magadból induksz ki.
2019. nov. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

17


Erről beszéltem, nagyon jól alátámasztod. Nyilvánvaló, hogy semmi szándékod válaszolni a kérdésre

2019. nov. 13. 16:50
 19/21 anonim ***** válasza:
58%

#17

Igazad van. Mindenki hulye csak a kérdező helikopter.

2019. nov. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

19


Sok a mellébeszélés úgy általában ezen a fórumon, gyakran a kérdezőt minősítgetik, sértegetik. De hát valószínű akkor meg ez a magyaros mentalitás.

2019. nov. 13. 18:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!