Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudok fiukkal...

Miért nem tudok fiukkal barátkozni?

Figyelt kérdés
Kb 2-3 éve csak lányokkal jovok ki jol, csak lanyokkal tudok elbeszelgetni, egyszeruen fiukkal nincs témám és nem is igazan érdekelnek, de nem tudom mi lehet ennek az oka. Én is fiu vagyok egyebkent, 17 vagyok és még nem volt barátnom, lehet ennek koze lehet hozzá? Nem vagyok meleg se amit ezzel probalnek elutasitani. Iskolaban vannak fiu haverjaim, de egyik sem komolyabb, nem mondanam oket barátnak
2019. nov. 14. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Én is inkább lányokkal jövök ki, nincs ezzel semmi baj, amíg mindketten a helyén kezelitek a dolgot.
2019. nov. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Miért foglalkozol ezzel? Azzal barátkozz, akivel akarsz. Ha nincsenek körülötted megbízható fiúk, viszont vannak lányok, akkor velük barátkozz és kész. Ne foglalkozz vele, hogy mások mit gondolnak. De ne is beszéld be magadnak, hogy te csak lányokkal tudsz barátkozni: legyél nyitott fiúk barátságára is.
2019. nov. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%

"amíg mindketten a helyén kezelitek a dolgot"

Ha meg nem, akkor lesz belőle szerelem. Na és?

2019. nov. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!